? Підопічні В’ячеслава Тропіна розписали мирову 1:1 у матчі проти «Таврії Скіф»

? 22.01.2022. Зимовий чемпіонат області. «Таврія Скіф» — МФК «Металург-2» 1:1 (1:1)

⚽️ Гол: Дмитро Проскура (32 хв)

? «Металург-2»: Ніколаєнко (Бабіч); Коваленко (Новіков); Єлець; Козін; Чалих (Завгородній); Владимиров (Брусенцев); Проскура (Кензін); Шкітун; Рокотянський (Мурадян); Близнюк (Пєшиков); Товстоног (Полтавець).

? Головний тренер: В’ячеслав Тропін

Початок матчу минув без моментів. Виключенням став постріл Володимира Близнюка, який у штрафній прибрав захисника на замасі, втім господарі заблокували удар. «Таврія Скіф» почала брати ініціативу на себе. На 18 хвилині суперники заробили небезпечний штрафний, однак удар вийшов неточним.

Натомість, вийшло у «Металурга-2». Руслан Товстоног зумів вибігти у контратаку та лише ціної фолу «Таврія Скіф» зупинила нашого форварда. Дмитро Проскура свій шанс використав і пробив точно у ворота суперника — 0:1. Одразу спробував подвоїти перевагу Данило Владимиров, однак нашому захиснику забракло влучності. Під завісу першого тайму «Таврія Скіф» зрівняла рахунок. Серію навісів замкнули точним ударом у нижній кут. Перший тайм — 1:1.

Початок другої половини розпочався з активних дій у атаці суперника. У «Металурга-2» також було кілька нагод, аби вийти вперед. Той же Ілля Пєшиков пробивав через себе, але кіпер таврійців зумів ліквідувати небезпеку біля власних воріт.

Наприкінці поєдинку «Таврія Скіф» активніше намагалася вирвати перемогу, але рахунок залишився незмінним — 1:1.