? Підопічні Володимира Микитіна у другому контрольному матчі зустрічалися з молодіжкою «Зорі».

⚽️ Голи: Білоцерковець, Коваленко, Шалфєєв, Сидоров (3), Могильний.

? 1 тайм: Котляров, Польовий, Піддубний, Басов, Палюх, Сокол, Загоруйко, Загальський, Коваленко, Борисенко, Білоцерковець.

? У першому таймі «Металург» забив швидкий гол – відзначився Володимир Білоцерковець. Наші футболісти продовжували створювати небезпечні моменти, що згодом призвело до другого м’яча. Його автор – Євгеній Коваленко. На перерву команди відправилися за рахунку 2:0.

? 2 тайм: Байда, Сидоренко, Векляк, Остапенко, Страдс, Крапивний, Лапко, Шалфєєв, Чорний, Могильний, Сидоров.

? На другий тайм тренерський штаб, як і очікувалося, випустив інший склад. Уже в дебюті «Металург» забив двічі. По голу записали на свій рахунок Єгор Шалфєєв та Олексій Сидоров. До слова, наш нападник оформив у другому таймі хет-трик. Один із м’ячів Сидоров провів ударом з пенальті. А остаточну крапку в матчі поставив Богдан Могильний – 7:0.

? МФК «Металург» дуже впевнено переміг у другому контрольному матчі зимового збору – 7:0.