Sport Arena спільно з ПФЛ підбила підсумки 15 туру Другої ліги. Гравець «Металурга» «завсітився» одразу в трьох номінаціях

Збірна туру. Лівий півзахисник – Євгеній Коваленко («Металург»)

Суперник «металургівців» у 15 турі – МФК «Миколаїв» залишається боєздатною, тож виглядає реальним конкурентом і для лідера. Гості забили першими, повівши в рахунку на 21 хвилині. Дуже важливо, що вже невдовзі Коваленко прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок. А ще до перерви Євгеній здорово впакував м’яча в ворота після скидки Олексія Сидорова. Хороший, активний матч від одного з лідерів групи атаки «Металурга».

Гол туру. Євгеній Коваленко («Металург» – «Миколаїв»)

Цитуємо звіт про матч: «Штрафний виконував Євгеній Коваленко і зробив це відмінно: нападник закрутив м’яч над стінкою у ближній кут. Гол-красень – 1:1».

Герой туру – Євгеній Коваленко («Металург»)

Пізніше на сайті SportArena планується інтерв’ю з гравцем, який оформив дубль у видовищному нічийному матчі з МФК «Миколаїв».

Детальний аналіз 15 туру Другої ліги, кращі гравці та вся символічна збірна тут: https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/kovalenko-morozenko-mishurenko-vsya-zbirna-15-go/