Захисник «Металурга» Богдан Сокол отримав серйозну травму у матчі з «Нікополем». Після жорсткого зіткнення він був змушений покинути поле ще в першому таймі. Прес-служба клубу поспілкувалася з Богданом та дізналася про самопочуття гравця та ступінь тяжкості пошкодження.

– Богдане, як себе почуваєш зараз?

– Наразі почуваю себе значно краще, ніж після гри. Втім, відчуваю дискомфорт у нозі.

– Пригадай той епізод. Як це сталося?

– Дуже добре все пам’ятаю, я був перший на м’ячі і поставив корпус перед гравцем «Нікополя», щоб м’яч вийшов в аут. Суперник вдарив мене в опорну ногу. Одразу відчув великий біль.

– Що виявило обстеження та скільки часу триватиме відновлення після травми?

– Буквально вчора зробив МРТ, яке показало, що в мене перелом малої гомілкової кістки. Щодо відновлення, лікарі поки прогнозів не дають. Але зрозуміло, що до кінця року, на жаль, вже не зіграю.

– Богдане, на твою думку, у чому полягає секрет успішного сезону для «Металурга», адже наша команда не програла жодного матчу у поточному чемпіонаті Другої Ліги?

– Я вважаю, що успіх нашої команди, насамперед, залежить від згуртованості колективу. Ми викладаємося на всі 100% на тренуваннях, багато сил та часу витрачаємо на те, щоб показати найкращий результат. Кожен гравець, який одягає футболку «Металурга», прагне вигравати у кожному матчі та бути корисним своїй команді.

– До завершення календарного року команда проведе ще три матчі. Всі вони з принциповими суперниками. Як гадаєш, чи вдасться нам зберегти відрив та утримати безпрограшну серію?

– Дійсно, у нас залишилися дуже важливі та складні матчі. Однак ми повинні закріпити свої позиції у турнірній таблиці та підтвердити свій клас, що не дарма саме наша команда очолює групу Б у Другій Лізі. Шкода, що я не зможу допомогти. Але я не сумніваюся, що гравці зроблять усе можливе, щоб порадувати вболівальників яскравими перемогами та якісною грою у цих матчах.

Богдан, бажаємо тобі швидкого одужання та чекаємо на полі уже в наступному році!