У стартовому матчі сезону дублери запорізького клубу зіграли внічию з «Рубіконом»

4.09.2022. Друга ліга. 1-й тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург-2» – ФК «Рубікон» 2:2 (1:2)

Голи: Лапко (16), Златьєв (58) – Калайтан (25), Бороденко (39)

«Металург-2»: Ніколаєнко, Завгородній (Толок 60), Даглас, Єлець, Страдс (Коваленко 60), Кузьмович (Рокотянський 53), Лапко, Бадецький (Хуссін 60), Златьєв, Товстоног (Владимиров 79), Близнюк.

Головний тренер: В’ячеслав Тропін

«Рубікон»: Стриж, Швець, Рафальський, Чернов, Давиденко, Павленко, Уманець (Сахнюк 85), Бороденко, Ісадченко, Калайтан, Гладковський (Тищенко 73)

Головний тренер: Віктор Курята

Дебютний матч на професійному рівні «Металург-2» проводив із київським клубом «Рубікон», який у минулому сезоні виступав у Другій лізі. Для більшості молодих гравців дубля – це був ще й перший матч у житті на «Славутич-Арені». Загалом молодь справила приємне враження і дебют точно не зіпсувала – футболісти В’ячеслава Тропіна грали сміливо, впевнено та відчайдушно.

На 16-й хвилині «Металург-2» повів у рахунку. Максим Страдс ювелірною передачею знайшов на дальній стійці Микиту Лапка і той спокійно переправив м’яч у сітку – 1:0. Після цього господарі провели не кращий відрізок гри у захисті. Прикрі помилки призвели до двох пропущених м’ячів у схожих ситуаціях. За «Рубікон» забивали Антон Калайтан та Дмитро Бороденко. Попри ігрову перевагу, «Металург-2» поступався за підсумком першого тайму – 1:2.

У перерві команда В’ячеслава Тропіна зробила правильні висновки. Запорізькі футболісти зіграли надійніше у захисті та знайшли свій момент, щоб рахунок зрівняти. Злат Златьєв виконав дивовижний удар зі штрафного, перекинувши воротаря «Рубікона» Євгена Стрижа. Господарі не запинялися на досягнутому і прагнули вирвати перемогу. Найкращі моменти були у Микити Лапка, який двічі пробивав із вигідних позицій. На жаль, «Металургу-2» не судилося перемогти у дебютному матчі сезону – нічия 2:2. Наступного тижня запорізькі футболісти зіграють з командою «Хуст», що представляє Закарпатську область.