Граючи в більшості, «Металург» не втримав переможний результат у Новій Каховці

24.04.2021. Друга ліга. 19 тур. Стадіон «Енергія» (Нова Каховка). ФК «Енергія» – МФК «Металург» 1:1 (0:1)

Голи: Россохатий (74, з пен.) – Загальський (28, з пен.)

«Енергія»: Дворник, Маміч (Кірієнко 80), Нестерук, Біжко, Мохначук, Гавриленко, Данковський, Жавко, Вакулінський, Кривич, Хименюк (Тенжицький 72). Головний тренер: Едуард Хавров

«Металург»: Котляров, Воробєй, Бобров, Басов, Польовий, Крапивний, Загальський, Шалфєєв, Коваленко (Верхоланцев 78), Сидоров, Олійник (Могильний 46).
Головний тренер: Володимир Микитін

Вилучення: Мохначук (27)

«Енергія» програла п’ять із восьми своїх матчів весняної частини сезону, тому «Металург» їхав на виїзд до Нової Каховки в статусі фаворита. Важливою була перемога ще й в контексті завтрашніх поєдинків, де конкуренти «Таврія» і «Метал» грають між собою, а «Кривбас» на виїзді зустрінеться з «Ярудом».

Запоріжці прибули на сьогоднішню гру без свого капітана та кращого бомбардира чемпіонату Едуарда Сарапія, який пропускав матч через перебір жовтих карток. Моментів у першому таймі було обмаль. Ключовий епізод стався на 27-й хвилині, коли захисник «Енергії» Дмитро Мохначук збив у власному штрафному Олексія Сидорова і побачив перед собою пряму червону картку. Пенальті реалізував Ігор Загальський і, здавалося, що «Металург», який багато забиває у весняній частині сезону, не матиме проблем з суперником, граючи в більшості.

Проте в другому таймі запоріжці так само мало створювали в атаці. Найкращий шанс мав Євгеній Коваленко, проте переграти один в один Сергія Дворника йому не вдалося. Команді Володимира Микитіна дуже потрібен був другий гол, щоб не сталося те, що й відбулося на 73-й хвилині. У простій ситуації «Енергія» отримала право на пробиття пенальті. Рикошетом від газону м’яч влучив у руку Володимиру Польовому і Вадим Россохатий використав один з нечисленних моментів «Енергії».

Справжня агресія від «Металурга» нарешті з’явилася лише в останні десять хвилин. Прекрасний шанс вирвати перемогу мав Ігор Загальський, який з вигідної позиції пробив вище воріт. Повноцінного штурму до останніх секунд так і не сталося. «Енергія» набрала одне очко, а «Металург» втратив цілих два, що дуже болюче позначиться на турнірній таблиці, де «Кривбас» уже завтра може повернути собі друге місце, маючи при цьому гру в запасі. Все більшої ваги набуває особиста зустріч «Металурга» з «Кривбасом», але до неї запоріжці проведуть домашній матч з «Балканами» 30 квітня.