Гідний матч «Металурга» проти одного з лідерів Першої ліги залишив по собі гіркий присмак через пропущений м’яч у компенсований час

21.10.2022. VBET UA Перша ліга. 9 тур. Стадіон «Черкаси-Арена». ФК «ЛНЗ» – МФК «Металург» 1:0 (0:0)

Гол: Тищенко (90+3)

«ЛНЗ»: Самойленко, Тарасенко, Лопирьонок (Швець 44), Солдат, Мігунов, Євдокимов, Тищенко, Замуренко, Ляшенко (Тяпкін 46), Савін (Копил 71), Нехтій (Хамелюк 71). В.о. головного тренера: Олександр Ковпак

«Металург»: Байда, Палюх, Басов, Дворовенко, Сокол, Крапивний, Сніжко (Піддубний 81), Шалфєєв (Кіча 75), Сад (Борисенко 75), Могильний (Білоцерковець 61), Сидоров. Головний тренер: Володимир Микитін

Попередження: Лопирьонок, Савін, Тарасенко – Крапивний, Дворовенко

Футболісти «Металурга» сміливо розпочали гру – саме запоріжці атакували з перших хвилин, постійно тероризуючи правий фланг суперника зусиллями швидкісного Богдана Могильного, який, до речі, вперше у цьому сезоні з’явився у стартовому складі.

Прагматичний стиль команди Олександра Ковпака все ж дозволив «ЛНЗ» поступово заволодіти ініціативою у середині першого тайму. Мав шанс Олександр Мігунов, та з вигідної позиції пробив значно вище. У «Металурга» міг відзначитися Валерій Сад – воротар черкаського клубу зіграв надійно. Поєдинок був цікавим та динамічним з обох боків. Тренери чітко розуміли вагу цього матчу та результат.

У другому таймі «ЛНЗ» спробували додати агресії у нападі. Ефектний розіграш кутового завершував ударом Антон Савін – м’яч просвистів вище. Усі наступні спроби суперника нівелював упевненою грою Назар Байда. Молодий голкіпер «Металурга» взагалі проводив один із кращих матчів у сезоні. Двічі він рятував, коли ситуація, здавалося, була безнадійною. Наодинці з голкіпером опинялися спочатку Павло Замуренко, а потім Сергій Копил – Назар Байда дивовижним чином рятував свою команду від пропущеного голу.

Все йшло до справедливої нічиєї – героїчної для «Металурга», зважаючи на обставини, у яких опинилася команда. Та на останній компенсованій хвилині запоріжці спершу дали спокійно виконати навіс у штрафний майданчик Максиму Тяпкіну, а на дальній стійці не догледіли Івана Тищенка. Цей епізод дозволив «ЛНЗ» забрати повноцінні 3 очки у важкому матчі.

Якою б прикрою ця поразка не була, «Металургу» потрібно якомога швидше забути про результат і налаштовуватися на наступний бій. Вже у вівторок, 25 жовтня, команда Володимира Микитіна зіграє зі «Скоруком».