Результативний матч на «Славутич-Арені» сильнішого не виявив, команди поділили очки у принциповому протистоянні

31.10.2020. Друга ліга. 9 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – ФК «Кривбас» 2:2 (1:2)

Голи: Бєлоусов (26), Сидоров (89) – Горват, (31, 43)

«Металург»: Котляров, Бобров, Остапенко, Бєлоусов, Воробєй, Шалфєєв, Польовий (Загоруйко, 89), Підлепенець, Крапивний, Олійник (Сидоров, 46), Коваленко.

Головний тренер: Володимир Микитін.

«Кривбас»: Льопка, Маліновський (Сокол, 12), Заїменко, Попчук, Дедяєв, Рябов, П’ятов (Григорик, 65), Мішуренко, Черній (Берко, 86), Горват (Ременюк, 76), Гуськов (Бука, 68).

Головний тренер: Геннадій Приходько.

Попередження: Підлепенець – Сокол, Заїменко.

Центральний матч туру, де зустрічалися дві команди, що набрали переможний хід у чемпіонаті, повністю виправдав очікування своїх вболівальників. «Металург» і «Кривбас» провели результативний поєдинок з великою кількістю небезпечних моментів.

На 12-й хвилині Денис Бєлоусов серйозно загрожував зі стандарту – Роман Льопка здійснив яскравий сейв, діставщи м’яч з-під поперечини. «Кривбас» відповів на 23-й хвилині: Олександр Горват після розіграшу кутовгого стріляв під поперечину з гострого кута – м’яч просвистів вище. Після цього «Металургу» вдалося забити. Бєлоусов прекрасним обвідним ударом з-за меж штрафного відкрив рахунок – 1:0.

Проте гості швидко відігралися. На 31-й хвилині Олександр Горват наважився на постріл із середньої дистанції – рикошет від захисника, і м’яч влітає у ближній кут – 1:1. До перерви «Кривбас» відзначився ще раз. Передача з лівого флангу знайшла у штрафному майданчику Костянтина Чернія, який скинув на Горвата. Олександр сильним ударом під поперечину оформив дубль.

У другому таймі «Металург» повноправно володів перевагою, яку дуже довго не вдавалося втілити у забитий м’яч. Лише наприкінці поєдинку Олексій Сидоров, який вийшов на заміну, зумів провести свій дебютний гол за «Металург». Велика заслуга у забитому м’ячі Євгена Підлепенця. Він віддав прекрасну передачу на нападника і Сидорову залишалося просто влучити у дальній кут, з чим молодий форвард впорався на відмінно – 2:2.

Наступний матч «Металург» проведе вже найближчої п’ятниці 6 листопада проти лідера чемпіонату – харківського «Метала» на виїзді.