Команда Володимира Микитіна зазнала першої поразки у сезоні, натомість суперник здобув дебютну перемогу в Першій лізі

17.09.2022. Перша ліга. 4 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – ФК «Чернігів» 0:2 (0:1)

Голи: Мироненко (12), Койдан (83)

«Металург»: Байда, Воробєй, Векляк, Басов, Польовий (Дворовенко 68), Палюх, Сад, Шалфєєв, Кіча (Борисенко 59), Білоцерковець (Могильний 59), Сидоров.

Головний тренер: Володимир Микитін

«Чернігів»: Ширай, Сердюк, Сираш, Лакеєнко, Романченко, Кривобороденко (Бібик 22), Мироненко, Сердюк, Кулик (Шумило 85), Ментей (Вовк 76), Койдан

Головний тренер: Валерій Чорний

Стартовий свисток матчу пролунав із запізненням у понад годину. Активніше гру розпочали футболісти «Металурга». Лідерство у чемпіонаті та домашня арена зобов’язували господарів діяти виключно першим номером. Володимир Білоцерковець мав відкривати рахунок на 7-й хвилині, коли вийшов віч-на-віч із голкіпером, але переграти Олександра Ширая нападник запорізького клубу не зумів. «Чернігів» відповів резульативно – гол-красень оформив Дмитро Мироненко, який сильно пробив з-за меж штрафного майданчика.

Цей епізод додав упевненості гостям. «Металург» намагався атакувати, «Чернігів» міцно тримався у захисті. Неточно здалеку пробили Антон Кіча та зі стандарту Володимир Білоцерковець. Індивідуальні дії футболістів запорізького клубу також потрібного ефекту не приносили. На 31-й хвилині «Металург» забив, однак радість команди тривала лічені секунди – Олексій Сидоров опинився в офсайді.

Після перерви малюнок гри особливо не змінився. На правах господарів запоріжців намагалися тиснути, але гостроти у завершальній фазі бракувало. Варто віддати належне й футболістам «Чернігова», які міцно трималися у захисті. На 67-й хвилині у місті знову пролунала повітряна тривога, тому команди відправилися на незапланований «тайм-аут».

Після відновлення матчу головний тренер «Металурга» Володимир Микитин випустив двох свіжих футболістів атаки. Владислав Борисенко та Богдан Могильний додали команді агресії, проте захист суперника і далі працював без збоїв. А коли «Чернігів» провів результативну контратаку – відзначився В’ячеслав Койдан – ситуація стала критичною. Сили та бажання відіграти хоча б один м’яч були, проте це був день Чернігова.

Гості здобули історичну перемогу – дебютну в Першій лізі, а «Металург», який не програвав 23 матчі поспіль у змаганнях ПФЛ, обірвав свою історичну серію.

Далі на запорізьку команду чекає дуель зі ще одним дебютантом Першої ліги – «Скоруком».

Огляд матчу МФК «Металург» — ФК «Чернігів»