У новому випуску Дайджест MFC ми розповідаємо про головні новини: вручення призу “Кращого гравця” місяця Дмитру Олійнику, товариський матч з “ВПК-Агро”, протистояння з лідерами чемпіонату. Ексклюзивні коментарі від гравців “Металурга” про матч з “Кривбасом” і “Металом”

🅼🅵🅲🅼🆉 Підпишіться на наш канал, аби не пропустити нові відео: https://www.youtube.com/c/MFCMetalurg

00:00 Початок нового випуску

00:42 Апгрейд клубного автобуса

01:27 Контрольний матч с ФК “ВПК-Агро”

02:23 Кращий гравець квітня за версією вболівальників

03:18 Гра з ФК “Кривбас”

03:41 Екслюзивні коментарі гравців після матчу с ФК “Кривбас”

06:08 Гра з лідером групи

06:48 Владислав Борисенко – перехід з Ю-21 до дорослого футболу

09:00 Єгор Шалфєєв – на полі та поза ним

11:01 Як проводить вільний час Ігор Загоруйко

12:42 Завершення дайджесту

#мфкметалург #запоріжжя #травень #пфл #україна #футбол #спорт #MFCMZ

сайт: https://mfcmetalurg.com

gmail: mfcmetalurg@gmail.com

facebook: https://facebook.com/mfcmetalurg

instagram: https://instagram.com/mfcmetalurg

youtube: https://youtube.com/channel/UCglpkqQl

telegram: https://t.me/MFCMetalurg