У фінальній грі Кубка Пожечевського «Металург-2» проявив несамовиту волю до перемоги та відігрався з 0:2, але у серії пенальті успіх був на боці суперника.

28.02.2023. Кубок Пожечевського. Фінал. НТБ ФК «Полтава». МФК «Металург-2» – ФК «Стандарт» 2:2 (2:4, по пенальті)

Голи: Хуссін (53, з пен.), Близнюк (62) – Свинобой (43), Шарко (47)

Стартовий склад «Металурга-2»: Ніколаєнко, Страдс, Даглас, Самусєв, Коваленко, Лапко, Кузьмович, Хуссін, Златьєв, Куралех, Близнюк. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

Стартовий склад «Стандарта»: Постранський, Слюсар, Киричук, Вовкодав, Жинчин, Бондаренко, Ічуаідзе, Алексанов, Свинобой, Вергун, Шарко. Головний тренер: Олександр Обревко

У фіналі Кубка Пожечевського суперником «Металурга-2» був чинний чемпіон Полтавської області новосанжарський «Стандарт». Наприкінці минулого року ця команда у вирішальній грі сезону перемогла учасника аматорського чемпіонату України «Олімпію» з Савинців, вперше в своїй історії завоювавши звання чемпіона області.

На Кубку Пожечевського «Стандарт» також виступив переконливо. Двічі команда з Нових Санжар обіграла представників Першої ліги: на груповому етапі «Гірник-Спорт» (2:0), а в півфінальному матчі «Полтаву» (2:1). Найвідомішим гравцем і капітаном клубу є Віталій Постранський – відомий голкіпер, який колись виступав у складі запорізького «Металурга».

«Стандарту» вдалося втілити незначну ігрову в забитий м’яч перевагу наприкінці першого тайму. Ілля Ічуаідзе віддав розрізну передачу через центр, вивівши Едуарда Свинобоя сам-на-сам із Гордієм Ніколаєнком. Форвард спокійно розібрався в епізоді. А на самому початку другого тайму «Стандарт» зробив рахунок 2:0 – Антон Шарко замкнув прострільну передачу з флангу.

Далі вже «Металург-2» почав діяти по-справжньому агресивно в атаці. Володимир Близнюк заробив пенальті, який реалізував Тимофій Хуссін. Запорізькі футболісти продовжили атакувати і вже через 10 хвилин зрівняли рахунок. Володимир Близнюк сильним ударом у дальній кут не залишив жодних шансів Віталію Постранському, забивши четвертий гол на турнірі.

Зате 45-річний голкіпер «Стандарту» став головним героєм післяматчевих пенальті. Віталій Постранський впорався з ударом Микити Лапка, а Максим Страдс влучив у стійку. Натомість всі чотири гравці новосанжарського клубу пенальті реалізували. Таким чином «Стандарт» залишає Кубок Пожечевського на Полтавщині, а футболісти «Металурга» отримали медалі за 2 місце.