Видання Sport Arena спільно з ПФЛ традиційно називають символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2022/23. «Суха» перемога «Металурга» над «Скоруком» – це результат успішного поєднання командної роботи у захисті та нападі. Відповідно, до символічної збірної туру потрапили наш захисник і нападник. Також Олексія Сидорова визнано найкращим молодим гравцем туру.       

Центральний захисник – Сергій Басов («Металург»)

«Скорук» має непоганий набір досвідчених атакувальних гравців, а турнірна ситуація настільки мотивувала номінальних гостей, що не було сумнівів – запорізька оборона отримає справжнє випробування. При цьому захист на чолі з Басовим, який під час цього матчу встиг зіграти у зв’язці з Векляком і Палюхом, відпрацював добре й не дав суперникам розкрити весь свій потенціал (лише 2 удари з 9 у площину воріт – і ті не вирішальні). На атаку Сергій працював традиційно сильно, зокрема, після однієї з його довгих передач Сидоров забив єдиний у матчі гол.

Нападник – Олексій Сидоров («Металург»)

Утримати Сидорова виявилося непосильним завданням для «Скорука». Активний, готовий стартувати на будь-яку передачу, Олексій мав, щонайменше, чотири гольових моменти на стадіоні «Лівого берега». Це він відкрив рахунок, майстерно використавши довгий пас Басова. Пізніше, вже після подачі Сокола, влучив у поперечину. Ще не раз після пасів Білоцерковця, Шалфєєва, Воробея міг забивати Сидоров. З точки зору роботи нападника, він переграв своїх візаві.

Найкращий молодий гравець туру – Олексій Сидоров («Металург»)

Йому вже вистачає таланту й досвіду грати на рівні Першої ліги на класі. У поєдинку зі «Скоруком» 21-річний Сидоров мав, щонайменше, чотири нагоди забити, а перемогу запоріжцям приніс його ранній гол після довгої передачі та швидкого виходу на воротаря Осадчука.

Детальний аналіз збірної туру та усіх номінацій на сайті Sport Arena.