«Металург» у непростому матчі переграв «Кремінь» на виїзді.

1.10.2023. Перша ліга, 10 тур. «Кремінь-Арена ім. О.Бабаєва», ФК «Кремінь» – МФК «Металург» 1:2 (0:1)

Голи: Азізов (90+2) – Могильний (18), Буряк (63)

«Кремінь»: Матус, Сидоренко, Дудник, Товкач (Дихтярук 72), Азізов, Панчишин, Жданович (Кірєєв 72), Савіцький, Галоян (Костюк 46), Глоба (Касімов 57), Трофимюк. Головний тренер: Ігор Климовський

«Металург-2»: Байда, Басов, Піддубний, Сокол (Страдс 73), Білоцерковець, Крапивний (Палюх 67), Сад, Сейтхалілов (Сніжко 59), Фальковський (Іродовський 59), Галата (Буряк 59), Могильний. Головний тренер: Володимир Микитін

Неймовірно важким видався старт матчу для «Металурга». «Кремінь» провів ряд гострих атак і запоріжцям відверто пощастило не пропустити у дебюті. Господарі таки забили після кутового, але помічник арбітра угледів, що м’яч перетнув бокову лінію під час подачі. Вже у наступній атаці «Металург» покарав суперника за марнотратство. Богдан Могильний спокійно розібрався у завершальній фазі атаці. Запоріжці могли одразу забивати вдруге: Валерій Сад небезпечно пробивав з гострого кута. У середині тайму «Металург» відібрав ініціативу, хоча «Кремінь» так само не відсиджувався у захисті, відповідаючи своїми атаками.

Після виходу на футбольне поле у другому таймі майже одразу відзначився новачок «Металурга» Руслан Буряк. Дебютний гол виявився ефектним – нападник технічно протягнув м’яч на фланзі та сильно пробив у нижній кут. Пропустивши вдруге, «Кремінь» тривалий час не мав контраргументів, щоб відповісти. Вже у компенсований час класний удар з-за меж штрафного вдався Давронбеку Азізову. На більше у господарів банально не вистачило часу. «Металург» здобув важливу перемогу, наблизившись до п’ятірки лідерів. У наступному турі команда Володимира Микитіна зіграє з «Вікторією».