Запорізька команда здолала «Скорук», закріпившись у першій четвірці кращих команд групи

11.11.2022. VBET UA Перша ліга. 12-й тур. Стадіон «Лівий берег». МФК «Металург» – ФК «Скорук» 1:0 (1:0)

Гол: Сидоров (10)

«Металург»: Байда, Басов, Сокол (Кіча 83), Векляк (Палюх 46), Дворовенко, Шалфєєв (Сад 72), Воробєй, Піддубний, Сніжко (Польовий 62), Білоцерковець (Могильний 62), Сидоров. Головний тренер: Володимир Микитін

«Скорук»: Осадчук, Малиш, Заєць, Пасічник, Коцюмака, Шаповалов, Разуваєв, Перебора, Шмигельський, Боженар (Бейер 82), Мішуренко. Головний тренер: Олександр Степанов

Турнірна ситуація зобов’язувала обидві команди грати виключно на перемогу. «Скорук», набравши непогану форму, завдяки безпрограшній серії став реальним претендентом на місце у четвірці. Особливо після перемоги над лідером київською «Оболонню». «Металургу», навпаки, набрані очки в останніх іграх давалися складно.

Запорізьким футболістам нарешті вдалося перервати серію та здобути повноцінні 3 бали. Причому зробила це команда Володимира Микитіна у дуже потрібний момент. «Металург» проявив більше бажання за суперника у матчі зі «Скоруком». У дебюті гри передача з глибини від Сергія Басова на Олексія Сидорова стала гольовою. На виході помилився Антон Осадчук, нападнику «Металурга» лишалося просто влучити у порожні ворота.

21 річний форвард міг оформити щонайменше хет-трик у першому таймі. Партнери постачали його відмінними передачами – Богдан Сокол навісив точно на голову, але удар прийняла на себе поперечка, Максим Воробєй виконав прострільну низом – Олексій пробив вище воріт. У моменті, коли Разуваєв обрізався у центрі, а Білоцерковець з Сидоровим вибігали 2 в 1, нападник так і не знайшов можливості для завершення, хоча атака була дуже перспективна.

«Скорук» міг покарати запоріжців за марнотратство. Другий тайм томаківці спробували розпочати досить активно. Засмутити Назара Байду намагалися спершу Шмигельський, а потім Боженар. Надійність захисників та впевнена гра молодого голкіпера на виходах залишили «Скорук» майже без моментів у цьому матчі. Закрили запоріжці і головного бомбардира команди Олександра Мішуренка.

Ця перемога повинна додати футболістам сил для вирішального ривка. За 2 тижні «Металургу» належить зіграти 3 матчі, які стануть визначальними, де гратиме команда у весняній частині сезону.