Володимир Близнюк та Микита Лапко потрапили до символічної збірної туру в Другій лізі, Дмитро Іродовський – найкращий молодий гравець туру.

Sport Arena традиційно визначила символічну збірну туру в Другій лізі, а також найкращих гравців в індивідуальних номінаціях. Завдяки яскравій перемозі «Металурга-2» у матчі з «Локомотивом» у списку кращих одразу троє представників нашого клубу.

Центральний захисник – Микита Лапко («Металург-2»)

Результати резервного складу запоріжців на старті сезону навдивовижу хороші. Попри зміну головного тренера та відхід більш досвідчених гравців, другий виїзд поспіль «Металург-2» завершує «сухою» перемогою на виїзді. Впевнено грають Лапко і Николишин у центрі захисту, хоча обидва починали кар’єру в опорній зоні. Микита взагалі провів надпереконливий матч проти «Локомотива», практично не припускаючись помилок при передачах, допустивши мінімум браку в роботі з м’ячем і без м’яча.

Нападник – Володимир Близнюк («Металург-2»)

У стартовому турі Близнюк приніс запоріжцям перемогу в Тростянці, а зараз видав сильний індивідуальний матч у столиці. У грі з «Локомотивом», де певний час вилучень було більше, ніж ударів у площину воріт, саме Володимир стартував на тонкий пас Іродовського і відкрив рахунок. Близнюк-молодший ще кілька разів опинявся в центрі уваги. Власне, на нього стелив фланговий простріл і Куралех, коли Сидоренко зрізав м’яч у власні ворота.

Найкращий молодий гравець туру – Дмитро Іродовський («Металург-2»)

19-річний півзахисник із хорошим баченням поля вже пробується у першій клубній команді, а дебютна його поява у резервному складі «Металурга» виявилася тріумфальною. Іродовський кілька разів добре загострював гру й видав один із найкрасивіших асистів у турі, віддавши розрізну передачу на Близнюка.