Футболісти «Металурга» провели своє перше тренування у новому році на «Славутич-Арені». До цього футболісти працювали за програмою тренерського штабу в індивідуальному порядку.

Про те, в якому стані футболісти повернулися з відпустки та які найближчі плани команди, розповів головний тренер «Металурга» Володимир Микитін.

– Два місяці промайнули дуже швидко. За цей час у команді сталися серйозні зміни, тим не менш настрій у всіх хороший. Ми об’єдналися з другою командою. Сьогодні на тренуванні разом з нами працюють 12 гравців «Металурга-2», шестеро з яких 2006 року народження. Не всі вони отримували ігрову практику в матчах Другої ліги, тому будемо перевіряти їх на справі. Загалом на даний момент у нашому розпорядженні 26 футболістів. Також маємо на увазі гравців 2007 року народження, там є перспективні хлопці, будемо стежити й за ними. До кінця тижня працюємо в одноразовому режимі – це бігова робота, робота з м’ячами, робота у тренажерному залі, потім переходимо у режим дворазових тренувань. Міні-втягуючий збір завершується 1 лютого контрольною грою на турнірі. Потім кілька днів вихідних і з 5 лютого працюємо в більш інтенсивному режимі та набираємо форму.