Всеукраїнські спортивні інтернет-ресурси визначили символічну збірну 6-го туру в Першій лізі. Трьох наших футболістів відзначило видання Sport Arena, двох – футбольний сайт FootBoom.

У свою чергу додамо, що «Металург» вперше у сезоні провів матч на «нуль». Відповідно, до символічної збірної туру потрапили двоє захисників команди – Богдан Векляк та Владислав Дворовенко. Також особисту «відзнаку» отримав автор переможного голу Валерій Сад, для його цей м’яч став уже третім у сезоні.

Центральний захисник – Богдан Векляк («Металург»)

«Гірник-Спорт», маючи групу націлених на удар півзахисників і форварда, який вважається серед кращих за вмінням вести верхову боротьбу, розраховував створити серйозні проблеми обороні запоріжців. Натомість, зв’язка Басов – Векляк практично повністю виключила гостроту з близьких рубежів біля своїх воріт. Відзначаємо саме Богдана – тоді як Басов більше ходив вперед, працював із м’ячем, Векляк концентрувався суто на завданнях поблизу своїх воріт.

Лівий захисник – Владислав Дворовенко («Металург»)

Горішні Плавні очікували продовження хороших результатів від місцевої команди, адже Гірник-Спорт у минулому турі здолав Оболонь, змінивши лідера в Групі «Б». Натомість, «Металург» здобув три очки на Полтавщині. Добре відпрацював лівий фланг, де активно підключався та постійно брав участь у багатоходівках запоріжців. Зокрема, Дворовенко став одним зі співавторів вирішального епізоду – Сад забив єдиний і переможний м’яч з його подачі.

Центральний півзахисник – найкращий у групі «Б»: Валерій Сад («Металург»)

Символічна збірна туру за версією сайту FootBoom: Чернобай («Епіцентр»), Солдат («ЛНЗ»), Демчук («Нива»), Дворовенко («Металург»), Ляшенко («ЛНЗ»), Рябов («Карпати»), Сад («Металург»), Груша («Оболонь»), Палагнюк («Буковина»), Батальський («Оболонь»), Будківський («Полісся»).