Sport Arena визначила символічну збірну, а також назвала кращих гравців туру в індивідуальних номінаціях VBET UA Перша.

До символічної збірної туру потрапили Олексій Сидоров, Дмитро Крапивний та Валерій Сад, в індивідуальних номінаціях відзначено Володимира Микитіна, Володимира Білоцерковця та Олексія Сидорова.

Центральний півзахисник – Дмитро Крапивний («Металург»)

Перемога запоріжців у Житомирі – найбільша сенсація турніру, яка перервала безпрограшну серію «Полісся» та відразу загострила боротьбу за чемпіонство та пряме підвищення в класі. Свою перемогу Металург «здобував» у складній боротьбі в центрі поля, де великий обсяг чорнових робіт виконав Крапивний. І в першому таймі, а особливо після вимушеної заміни травмованого візаві Огірі (ключова подія матчу), Дмитро створював те тло, на фоні якого Сад, Сейтхалілов, Білоцерковець могли перенаправляти м’яч для швидких атак.

Нападник – Олексій Сидоров («Металург»)

Справжній герой туру – та центрального матчу старту другого етапу. В Житомирі Сидоров витримав випробування найбільш висококласними суперниками в дивізіоні. Коли його команда пропустила, саме Олексій взяв гру на себе й міг тут же зрівнювати рахунок. Пізніше стартував на пас із глибини Сада та вирівняв становище, після перерви реалізував скандальний пенальті й приніс перемогу «Металургу».

Джокер туру – Володимир Білоцерковець («Металург»)

Гравці з лави запасних не брали безпосередньої участі в епічних подіях ‒ лише Олександр Пось (СК «Полтава») відзначився результативною дією після виходу на заміну, скинувши гольову передачу під гол Стрельцова. Це не врятувало його команду від поразки. Втім, нам сподобалося, як ввійшов у гру в Житомирі Білоцерковець. Витримав темп, загострив із перспективного штрафного, після чого гості заробили пенальті.

Тренер туру – Володимир Микитін («Металург»)

Не без кадрових втрат їхав «Металург» у Житомир, пропустив досить швидкий м’яч – і на той момент здалося, що лідер без проблем доведе матч до перемоги. Проте запоріжці проявили вольові якості – майже відразу ж могли зрівняти рахунок, провели низку гострих контратак і чудово скористалися з ослаблення суперника, який невдало замінив травмованого опорника. На хороших швидкостях переходу від оборони в атаку «Металург» завдав поліщукам першої поразки в сезоні 2022/23. В усіх лігах дорослого професіонального футболу тепер не залишилося непереможних.

Герой туру – Олексій Сидоров («Металург»)

Незабаром на сайті Sport Arena вийде інтерв’ю з гравцем, який оформив дубль у матчі з непереможним до цього лідером. Статистика Олексія Сидорова у сезоні: 15 матчів у чемпіонаті, 8 голів, 2 асисти.