«SportArena» спільно з ПФЛ визначила символічну збірну 18 туру Другої ліги, відзначивши надійність Ярослава Котлярова та Сергія Басова у матчі з «Балканами».

Найкращий центральний захисник – Сергій Басов (МФК «Металург»)

Центральний матч туру в південно-східній групі завершився без голів, а на фахівців справила приємне враження побудова захисних дій обох команд. Запоріжці, які на правах лідера та господаря навряд чи розраховували багато працювати в захисті. А довелося! «Балкани» грали на рівних із «Металургом», і тут на перший план вийшов досвід Сергія Басова, який виконав найбільше в цьому турі чорнової роботи. Його щільна гра з подвоєним нападом гостей із Одещини дозволила лідеру зберегти статус-кво та продовжити свою безпрограшну серію.

Найкращий воротар у Групі «Б»: Ярослав Котляров (МФК «Металург»)

Факт туру: 12-й «сухий» матч у чемпіонаті провів голкіпер «Металурга» Ярослав Котляров. У 18 матчах Другої ліги 2021/22 він пропустив усього 7 м’ячів – у середньому 0,39 за матч, або ж один гол на 231 хвилину ігрового часу.

Уся збірна туру та детальний аналіз на сайті «SportArena»: https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/grayuchij-prezident-viluchenij-geroj-turu-ta-vsya/