Цього тижня у Team of the week двоє представників «Металурга» – це захисники Сергій Басов та Богдан Сокол. Кращих гравців туру традиційно визначає Sport Arena спільно з ПФЛ

Центральний захисник – Сергій Басов («Металург»)

Важка, в’язка гра принесла запоріжцям хороший результат – зважаючи на перемогу «ЛНЗ» над «Карпатами», можна сказати, що «Металург» однією ногою в плей-офф. Відзначаємо одного з найдосвідченіших гравців цієї команди – Басова. Він не лише здорово відіграв у захисті (єдиний момент, коли господарі могли втратити очки – удар у поперечину Гірного – відбувся не з його вини, в іншому Сергій діяв здорово), а ще й підключився на подачу штрафного й забив переможний гол.

Правий захисник – Богдан Сокол («Металург»)

В «Епіцентру» хороші фланги, чого вартий лівий фулбек Шевченко з гарматним ударом, вмінням подати з гри та стандартів. Сокол у своїй манері зумів зв’язати суперників, окрім не дуже небезпечних дальніх ударів, у них з цього флангу практично нічого не було. Зате сам Сокол періодично підключався до атак, підтримував Білоцерковця та Сидорова, міг забивати сам (один удар був невдалим, інший ішов у ціль, але суперників виручив голкіпер).

Вся символічна збірна та головні герої 7 туру на сайті Sport Arena.