Молоді футболісти «Металурга» потрапили до символічної збірної туру в Першій та Другій лігах. Вітаємо голкіперів Назара Байду та Гордія Ніколаєнка, а також півзахисника Георгія Ковальського.

Воротар – Назар Байда («Металург»)

Візит «Інгульця», розлюченого двома поспіль поразками, віщував запоріжцям важкий матч. І справді, було одразу кілька моментів, коли молодий голкіпер «Металурга» Байда, як і його візаві Паламарчук, серйозно вступав у гру. Він потягнув розкішний удар Козиренка під поперечину в першому таймі, а наприкінці зустрічі зреагував на прицільний удар Кольцова і спробу забити головою від Шершня. Також Назар розважливо грав при численних подачах з гри та стандартів. А ще допомагало везіння, бо петрівчани втратили самі кілька топ-моментів (перш за все, говоримо про промах Гаджука та небезпечні, хоч і неточні, дальні удари Козиренка й Сидоренка). Вся символічна збірна 15 туру Першої ліги тут.

Атакувальний півзахисник – Георгій Ковальський («Металург-2»)

Ковальський не перший рік подає надії в «Металурзі-2», проте деякі травми призупинили його послідовний прогрес. Матч проти ФК «Тростянець», досвідченішого та амбітнішого в плані турнірних завдань суперника, показав перспективність Георгія. Він вдало відіграв у півзахисті, старався комбінувати та брати участь у підготовчій роботі. Натомість, після скидки Толока забив важливий м’яч у ворота гостей із Сумщини, якого хоч і не вистачило для перемоги, зате він приніс одне очко в скарбничку «Металурга-2». Вся символічна збірна 16 туру Другої ліги тут.

Найкращий молодий гравець туру – Гордій Ніклаєнко («Металург-2»)

Незважаючи на особисту трагедію, Ніколаєнко вийшов у стартовому складі на матч проти «Тростянця». Хоча втретє в сезоні провести «суху» гру не вдалося, з 6 ударів у площину воріт Гордій парирував 5. Діяв здорово, самовіддано. Кілька сейвів здійснив на реакції, потягнувши складні м’ячі в ефектних стрибках.