Двоє гравців нашої команди у символічній збірній, Олексій Сидоров – кращий молодий гравець

Інтернет-видання «Sport Arena» разом з ПФЛ визначило символічну збірну 14 туру Другої ліги сезону 2020/21, куди увійшли й футболісти «Металурга»:

Правий захисник – Максим Воробєй (МФК «Металург»)

На старті весняної частини сезону Воробєй демонструє прекрасну форму та бере участь у швидкісних флангових атаках команди. У матчі з нікопольцями Максим і сам досить небезпечно пробивав по воротам гостей, надалі активно комбінував на фланзі, зокрема, записав на свій рахунок перед-асист у ситуаціях із другим і шостим голами та брав участь на початкових стадіях інших результативних атак через праву бровку.

Атакувальний півзахисник – Ігор Загальський (МФК «Металург»)

Колишній плеймейкер «Зірки» в останні роки шукав себе – невдалим виявився його відрізок кар’єри в «Оболоні», де не вдалося влитися в середню лінію з досвідченими конкурентами. Зате в «Металурзі» Загальський з перших матчів показав і свій високий рівень, і готовність інтегруватися в командні тактичні схеми. Хоча ФК «Нікополь» непогано стартував у весняній частині сезону й відкрив рахунок на «Славутич-Арені», та в підсумку «Металург» розгромив гостей з різницею в шість голів. Саме після кутового Загальського й скидки Олійника Сидоров зрівняв рахунок, потім Ігор розкішним дальнім ударом вивів запоріжців вперед. Надалі Ігор не виключався з гри й взяв участь ще в одній результативній комбінації.

Найкращий молодий гравець туру – Олексій Сидоров (МФК «Металург»)

Перемога 7:1 – найбільша в новітній історії запорізького футболу на професіональному рівні. Максимально посприяв їй 19-річний Сидоров. Два голи та участь ще в двох результативних атаках – незабутній матч для Олексія. Можна тільки побажати форварду продовжувати на такому ж рівні – цього дуже потребує «Металург», який веде серйозну боротьбу за підвищення в класі.

Вся збірна 14 туру Другої ліги тут: https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/berko-zagalskij-i-brazilskij-debyutant-metalu-vsya/