Війна зупинила футбольне життя в Україні 24 лютого. З того часу гравці різних команд пішли у безстрокову відпустку, а деякі клуби зовсім припинили своє існування.
Втім, міська влада, після довгих обговорень, дала шанс на життя
МФК «Металург» та визначила майбутню долю клубу.

Здебільшого позитивне рішення було прийняте через те, що запорізькі футболісти провели успішний сезон та зуміли посісти перше місце у своїй групі Другої ліги. Тим самим наша команда підвищилася у класі та проведе наступний сезон у Першій Лізі.

Це означає й нові завдання для керівництва КП МФК «Металург», яке зобов’язане шукати додаткові джерела для надходження фінансування.

У таких умовах платіж солідарності від ПФЛ наприкінці травня у розмірі 129 тисяч гривень став своєчасною підтримкою у важливий момент для «Металурга». Це процедура розподілу коштів, відповідно до якої переказ сум виплат здійснюється УЄФА на адресу національних асоціацій, котрі в свою чергу, повинні переказати виплати в повній сумі відповідним футбольним клубам і лігам. Такі виплати є частиною програми солідарності, пов’язаної з клубними змаганнями УЄФА, та спрямовані на розвиток дитячо-юнацької спортивної діяльності в професійному футболі.

Адміністрація МФК «Металург» висловлює подяку ПФЛ в особі президента О. В. Каденка за підтримку розвитку дитячо-юнацького футболу в місті Запоріжжі. Зазначимо, що допомога в нинішніх обставинах удвічі цінніша.