На полях футбольної школи «Металурга» був справжній драйв та емоції – 12 дитячих команд нашого міста змагалися у турнірі «Забий свій гол».

У турнірі брали участь вихованці «Металурга», представники філіалів нашої школи, а також юні футболісти зі шкіл «Титану», «Юпітера», «Кристала» та ОСДЮШОР. Вікова категорія учасників – від 5 до 8 років. Саме ці хлопці та дівчата – футбольне майбутнє Запоріжжя.

Команди були розділені на 4 групи. За підсумком групового етапу визначилися найсильніші колективи, що розіграли призові місця.

Вирішальні матчі подарували несамовиті емоції. У грі за 3 місце команда філіалу школи «Металурга» у Шевченківському районі поступилася у серії післяматчевих пенальті вихованцям «Титана». У фінальному поєдинку вольову перемогу здобули юні футболісти школи «Юпітер», які на останніх хвилинах двічі відзначилися у воротах «Металурга».

Вітаємо переможців та призерів:

1 місце: «Юпітер» (тренер Євген Громов);
2 місце: «Металург» (тренер Владислав Нестеровський);
3 місце: «Титан» (тренер Анатолій Борисенко);
4 місце: «Металург» (філіал Шевченківського району, тренер Володимир Марков).

Призери отримали кубки та медалі, всі учасники турніру грамоти та солодкі подарунки. Дякуємо батькам за особливу атмосферу свята та підтримку дітей. Побачимось вже зовсім скоро, турнір буде проходити на постійній основі!