У домашньому матчі запорізька команда не знайшла контраргументів у грі з представником Першої ліги

Голи: Олійник (85) – Збунь (10), Батюшин (56), Твердохліб (80), Герасимець (90)

«Металург»: Котляров, Бєлоусов, Сарапій, Бобров, Сидоренко (Воробей 46), Загоруйко (Крапивний 56), Шалфєєв, Олійник, Могильний, Сачко (Чалих 81), Сидоров (Лапко 65).

Головний тренер: Володимир Микитін

«Гірник-Спорт»: Жмурко, Малишкін (Шопін 46), Чепелюк, Карась, Герт, Мурза, Збунь (Герасимець 72), Петрусенко, Батюшин (Черниш 83), Гоменко (Твердохліб 72), Чередниченко (Семенів 60).

Головний тренер: Ігор Жабченко

«Металургу» довелося проводити цей матч із кадровими втратами. Не могли допомогти своїй команді двоє гравців основи – Володимир Польовий та Владислав Борисенко. Натомість у «Гірника-Спорт» була повна заявка і гості довели, що на даний момент вони вище класом.

«Гірнику-Спорт» вдалося швидко відкрити рахунок. Гол на 10-й хвилині забив Олексій Збунь. Цей рахунок зберігся після першої половини гри. У другому таймі Юрій Батюшин оформив гол-красень, коли влучив у дев’ятку воріт «Металурга» зі штрафного на 56-й хвилині.

Потім Ігор Жабченко зробив подвійну заміну. Обидва гравці, які з’явилися на полі, зуміли відзначитися у матчі. Спочатку Єгор Твердохліб на 79-й хвилині збільшив перевагу «Гірника-Спорт», і лише після цього «Металургу» вдалося скоротити рахунок – ефектний гол ударом п’ятою у дотик оформив Дмитро Олійник. Та на 90-й хвилині Сергій Герасимець забив ще один гол-красень чудовим ударом у верхній дальній, встановивши остаточний рахунок – 4:1.