«Металург-2» розпочав тиждень з яскравої перемоги над «Скалою 1911», завдяки якій двоє гравців нашої команди Дмитро Іродовський та Сергій Корнійчук отримали місце у символічній збірній туру, а також були відзначені в індивідуальних номінаціях. Ознайомитися з симолічною збірною 13 туру Другої ліги можна на сайті SportArena.

Лівий захисник – Сергій Корнійчук («Металург-2»)

Для юного Корнійчука дорослі змагання – в новинку, це його дебютний сезон у ПФЛ. До того ж, в гості прибула «Скала 1911», в якої є хороша зв’язка Николишин-Іванченко. Не будемо приховувати, в грі проти них Сергію було важко й не все виходило. Проте у зв’язці з добре знайомим ще по «Колосу» Іродовським Корнійчук дуже якісно відпрацював на атаку. Після його передачі вздовж флангу Дмитро вдруге зрівняв рахунок, а переможний гол став можливим після винятково якісної передачі Сергія під удар одноклубника. Два асисти перекривають помилки на фланзі, адже команда виграла.

Лівий півзахисник – Дмитро Іродовський («Металург-2»)

Прибувши з «Колоса», Іродовський розділяє свій час між першою та другою клубними командами «Металурга». У матчі з таким хорошим суперником як «Скала 1911», Дмитро проявив свою перспективність і справжній клас. Він взагалі був найбільш активним, як інсайд, постійно «падав» на фланг і часто звідти виконував гострі подачі (після однієї з них вперше зрівняв рахунок Толок). А в другому таймі, отримуючи зручні передачі Корнійчука, Іродовський забив два м’ячі й приніс запоріжцям цю вольову перемогу – першу за вісім турів.

Найкращий молодий гравець туру – Сергій Корнійчук («Металург-2»)

19-річний оборонець разом з Іродовським перейшов у запорізький «Металург» із ковалівського «Колоса». Видно, що в особі цих двох гравців їхня нова команда отримала добре підготовлених, цікавих молодих футболістів. У матчі з досить сильним як для друголігового рівня суперником ‒ Корнійчук багато відпрацював на лівому фланзі захисту та запам’ятався своєю грою. Про помилки в захисті йому кваліфіковано все пояснить тренерський штаб, а ми відзначаємо його гру в атаці – після передач Сергія Іродовський забивав другий і третій м’ячі у ворота стриян.

Герой туру – Дмитро Іродовський («Металург-2»)

Пізніше на сайті SportArena з’явиться інтерв’ю з гравцем «Металурга», який оформив дубль у матчі зі «Скалою 1911», а також взяв участь у ще одній результативній комбінації. У трьох матчах чемпіонату Дмитро Іродовський має 2 голи та 1 асист.