Останній тиждень приніс перемоги обом командам «Металурга», відповідно, наші гравці потрапили до символічних збірних туру. У Першій лізі – це Валерій Сад, у Другій – Володимир Близнюк.

Центральний півзахисник – Валерій Сад («Металург»)

Чернігівська команда повинна була запам’ятатися «Металургу», тому що відібрала у нього в минулому сезоні 4 очка з 6 можливих. Проте цього разу шансів «тиграм» запоріжці не залишили. З перших хвилин сподобалася націленістю на ворота середня лінія гравців «Металурга», кожен з яких запам’ятався спробою пробити та віддати особливо вишукану передачу. Не забивши з гри, Сад відкрив рахунок з пенальті, заробленого Могильним. Потім після кутового та скидки Басова ударом головою у падінні повернув перевагу своїй команді. Валерій добре діяв у центрі поля та часто розпочинав атаки з глибини (зокрема, й третю результативну).

Символічна збірна 5-го туру Першої ліги.

Атакувальний півзахисник – Володимир Близнюк («Металург-2»)

Відзначимо одного з лідерів «Металурга-2» – у віці 23 років він є одним із найстарших гравців запорізького дубля разом із Коваленком та Лапком. Близнюк-молодший сам не забив, хоча кілька разів мав хороші шанси. Зате безпосередньо асистував Юдіну, який зрівняв рахунок, а також взяв участь на ранній стадії ще однієї результативної комбінації, яку з пасу Коваленка завершив Ковальський.

Символічна збірна 4-го туру Другої ліги.