7.04.2023. VBET UA Друга, 11 тур. Стадіон «Карпати» (Хуст). МФК «Металург» – ФК «Хуст» 1:2 (0:1)

Голи: Ковальський (90+3, з пен.) – Павлич (36), П. Луців (79, з пен.)

«Металург-2»: Ніколаєнко, Лапко, Даглас, Коваленко, Самусєв, Кузьмович, Хуссін (Ковальський 82), Златьєв (Юдін 89), Куралех, Товстоног (Івасюк 89), Близнюк. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

«Хуст»: Беліменко, Іванов, Колчін, Павлич, Мердєєв (Пилип 84), Вагін (Фляшко 88), П. Луців (Повхан 88), В. Луців, Станкович (Боднарук 84), Приходько, Борисенко (Стрілець 75). Головний тренер: Володимир Циткін

Команди розпочали досить жваво. Відчувалося, що гравці скучили за футболом та офіційними матчами. «Хуст» намагався постійно створювати тиск на ворота Ніколаєнка – в окремих епізодах виручав голкіпер, моментами страхували захисники. Але на 36-й хвилині усі спостерігали за тим, як після розіграшу кутового Павлич спокійно приймає м’яч на лінії штрафного та виконує сильний удар. Дебютний гол весняної частини сезону дійсно вийшов ефектним, а «Хуст» отримав перевагу 1:0.

Забитий м’яч додав господарям стадіону впевненості у власних силах. Хустяни створили ще кілька моментів, після чого нарешті відповів «Металург-2». Двічі Куралех знаходив передачею Близнюка у чужому штрафному, але в обох моментах форварду не вдавалося завдати прицільного завершального удару. Активність наприкінці першої половини вселяла надію, що другий тайм молода команда В’ячеслава Тропіна проведе сміливіше.

Проте після перерви «Хуст» не віддавав ініціативи. На 55-й хвилині Борисенко міг забивати своєму колишньому клубу. Ніколаєнко класно зреагував на удар новачка команди суперника. Згодом ще один за господарів змарнував Мердєєв. Півзахисник «Хуста» пробивав з-меж штрафного майданчика, але у ворота не влучив. В останні 10 хвилин команди обмінялися забитими голами з пенальті. Спершу за «Хуст» відзначився Петро Луців, а у компенсований час, зароблений Близнюком пенальті, реалізував Георгій Ковальський.

Як не старалися футболісти «Металурга-2» у першому матчі весняної частини, суперник свого не віддав. «Хуст» створив більше моментів та заслужено переміг 2:1.