За підсумком матчу з «Ярудом» відзначено гру Ігоря Загальського та гол Едуарда Сарапій?

Атакувальний півзахисник – Ігор Загальський («Металург»)

Організація атак у запоріжців працювала методично: постійно створювалися небезпечні моменти, форварди постачалися гострими передачами та закиданнями на хід. Конструктором атак виступав Ігор Загальський, який добре комбінував і часто своїми передачами задав вектор атак «Металурга». Втім, з реалізацією у господарів були проблеми, тож довгий час доля матчу залишалася невизначеною. Допоміг своїй новій команді також Ігор. В одному з моментів на початку другого тайму він підстеріг відскок і, склавшись під удар через себе, забив у ворота «Яруда»другий м’яч.

Уся символічна збірна туру: https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/geroyi-krivbasu-vinnitski-triumfatori-ta-vsya-zbirna (https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/geroyi-krivbasu-vinnitski-triumfatori-ta-vsya-zbirna/)/

ГОЛ ТУРУ: Едуард Сарапій («Металург» – «Яруд»)

Красиві штрафні Приблуди з «Балкан» і Люльки з «Металу», смачні удари львівського карпатівця Бичека та галицького карпатівця Вербного, удар у падінні запоріжця Загальського – нам було на що подивитися в цьому турі. Найкращим же хочеться визнати – рідкісний випадок! – гол головою. Цитуємо звіт про матч: «Крапивний підхопив м’яч в центрі поля і відправив м’яч у штрафну. Центрбек Сарапій відірвався від захисників і ударом головою перекинув м’яч через Карнауха – дев’ятий гол капітана в чемпіонаті».