Запорізька команда за повної переваги зіграла внічию з «Балканами»

8.08.2021. Друга ліга. 3 тур. Стадіон ім. Тропанця (с. Зоря). ФК «Балкани – МФК «Металург» 0:0

Склад «Металурга»: Котляров, Воробєй, Остапенко, Басов, Польовий, Крапивний, Загальський, Шалфєєв, Білоцерковець (Могильний 77), Сидоров (Борисенко 65), Коваленко (Загоруйко 73)

Головний тренер: Володимир Микитін

Третій матч нового сезону футболісти «Металурга» проводили на виїзді з «Балканами» – командою, що стабільно зберігає статус міцного середняка чемпіонату. Щодо запоріжців, то цікаво було простежити, яку гру супернику запропонують підопічні Володимира Микитіна. У стартовому турі з «Вовчанськом» були проблеми, в другому матчі з «Нікополем» команда реабілітувалася сповна – і ось третя гра.

Навіть на такому полі, де стан газону завжди бажає кращого, запоріжці швидко підлаштувалися і нав’язали супернику свою гру з фланговими проходами і навісними передачами. У першому таймі «Металург» безапеляційно домінував. У дебюті головою небезпечно пробивав Олег Остапенко, у середині тайму – Єгор Шалфєєв. Голкіпер Роман Герич ледь не записав до свого пасиву автогол, в останню мить вибивши м’яч з лінії. Ефектний момент стався за участі Олексія Сидрова. Нападник пробивав ударом «через себе» в падінні у дальній кут – м’яч пройшов дуже близько від цілі. Невикористані моменти призвели до безгольового першого тайму, в якому «Балкани» виглядали відверто слабше «Металурга».

З початком другої половини нічого не змінилося. Запорізькі футболісти так само активно йшли вперед та шукали щастя біля чужих воріт, тоді як «Балкани» думали лише про захист. Тренерський штаб «Металурга» освіжив усю трійку нападників протягом другого тайму. Найкращий шанс мав Владислав Борисенко, який на 80-й хвилині не влучив у ворота з кількох метрів.

Нічия в такому поєдинку – це безумовно втрата двох очок для «Металурга». Наша команда створила набагато більше нагод, грала на перемогу, але фортуна в цей день відвернулася. У підсумку – 0:0.

Наступний тур запоріжці знову проведуть на виїзді, 13 серпня, проти ФК «Скорук».