«Металург» поступився «Металісту» в Умані

3.05.2024. Перша ліга, група «Вибування». 7 тур. Стадіон «Центральний» (Умань). МФК «Металург» – ФК «Металіст» 0:3 (0:1)

Голи: Дігтярь (37), Рязанцев (51), Луців (90+2)

«Металург»: Ніколаєнко, Куралех, Костюченко, Баранюк, Страдс, Ішимський, Крапивний, Васильченко (Омельченко 68), Юдін (Івасюк 46), Близнюк, Гуменяк (Шейн 52). В. о. головного тренера: Антон Гай

«Металіст»: Рибак, Дігтярь, Гомес, Порох (Горяінов 72), Абрамов, Підручний, Тепляков (Ісаєнко 46), Багачанський (Горенко 89), Луців, Синчук (Чідомере 72), Рязанцев (Кайдалов 72). Головний тренер: Андрій Аніщенко

Напередодні матчу «Металург» дозаявив трьох гравців – Дмитра Гуменяка з Олександром Баранюком зі «Скали», а також Дмитра Крапивного, який багато сезонів провів у складі запорізького клубу. У першому таймі «Металіст» володів ініціативою, забивши після кутового – Кирило Дігтярь закрутив у ворота прямим ударом. У «Металурга» теж були реальні гольові моменти. Небезпечно пробивав Владислав Васильченко, у стійку влучив Максим Страдс.

Після перерви «Металіст» забив швидкий гол – відзначився кращий бомбардир харківського клубу Євгеній Рязанцев. У відповідь футболісти «Металурга» намагалися загострити гру. Дмитро Крапивний класною передачею виводив віч-на-віч Васильченка, але той знову не забив, Володимир Близнюк пробивав головою під поперечку – Владислав Рибак ефектно перевів на кутовий. Вже у компенсований час харківʼяни забили втретє, знявши всі питання. У наступному турі за тиждень «Металург» зіграє з «Нивою» у Тернополі.