29.01.2022. Зимовий чемпіонат області. 3 тур. Стадіон смт. Комишуваха. ФК «НовАвтотранс» – МФК «Металург» 0:0.

Загалом, це була рівна та важка для обох команд не в останню чергу слизьке поле. «Металург» та «Автотранс» створили не так багато гольових моментів. У середині першого тайму вихід один-на-один не реалізував Товстоног. Ще кілька разів небезпека біля воріт номінальних господарів виникала після стандартів «Металурга». Гол у роздягальню міг оформити й «НовАвтотранс», чиї гравці прекрасно втекли у контратаку, але форварду команди забракло влучності у завершальному ударі.

У другому таймі моментів було ще менше. По черзі команди намагалися володіти ініціативою, але справжня загроза біля воріт з’являлася справді зрідка. Ближче до завершення гри після сольного проходу небезпечно пробивав Кензін. Ще один шанс мали Полтавець і Пєшиков, які могли вирвати перемогу для «Металурга» на останніх хвилинах.

Таким чином у другому матчі поспіль команда В’ячеслава Тропіна у Зимовому чемпіонаті області грає внічию.