Команда Андрія Зубченка впевнено розібралася з київським «Локомотивом».

20.08.2023. Друга ліга. 3 тур. НТК «ім. В. Баннікова» (Київ). ФК «Локомотив» – МФК «Металург-2» 0:2 (0:0)

Голи: Близнюк (62), Сидоренко (65, аг)

«Локомотив»: Абрамов, Сидоренко, Тітаренко, Марченко, Арутюнян (Сухомлинов 68), Єсаулов (Сахненко 46), Козішкурт (Кратов 25), Хобта (Сахнюк 82), Мельниченко, Уманець, Жуков. Головний тренер: Руслан Уманець

«Металург-2»: Ніколаєнко, Ніколишин, Лапко, Корнійчук (Завгородній 85), Страдс, Кузьмович, Хуссін (Коваленко 77), Іродовський (Костюченко 85), Куралех (Ковальський 70), Толок, Близнюк (Васильченко 70). Головний тренер: Андрій Зубченко

Вилучення: Тітаренко (20) – Кузьмович (40, друга жовта картка)

Зі стартових хвилин матчу в Києві «металурги» виглядали цікавіше. Креативність у діях, сміливість на футбольному полі та настирливість в атаці призвели до того, що суперник швидко залишився у меншості. Голкіпер «Локомотива» Михайло Абрамов махнув повз м’яч, підставивши свого партнера Тімура Титаренка. Захиснику довелося виправляти чужу помилку ціною порушення на лінії штрафного майданчика. Після перегляду відеоповтору арбітр витягнув червону картку для футболіста «Локомотива».

У другому матчі поспіль «Металург-2» грав у більшості. Чудовий шанс відкрити рахунок мав Гліб Толок. Форвард пробив головою у нижній кут, але Абрамов ефектно відбив м’яча. А потім склади вирівнялися. Валентин Кузьмович отримав другу жовту картку за необов’язковий фол у центрі поля. Уже на старті другого тайму стало зрозуміло, що цей епізод ніяк не вплинув на командний настрій «Металурга-2». Підопічні Андрія Зубченка одразу провели серію атак, після чого нарешті вдалося забити.

На 62-й хвилині Дмитро Іродовський нагородив забігання Володимира Близнюка між двох захисників якісною передачею і нападник холоднокровно розібрався у ситуації. За кілька хвилин рахунок став уже 2:0. Стрімка атака лівим флангом призвела до того, що Данило Сидоренко зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Микита Куралеха. За рахунку 2:0 Андрій Зубченко мав можливість надати ігрову практику для тих гравців, які менше її отримують. «Металург-2» спокійно втримав переможний результат. У наступному турі запоріжці зіграють з дублерами «Кременя».