Молодіжна команда «Металурга» ефектно розібралася з дублерами кременчуцького «Кременя».

25.05.2023. VBET UA Друга, 18 тур. Стадіон «Кремінь-Арена». ФК «Кремінь» – МФК «Металург-2» 0:4 (0:2)

Голи: Бадецький (10), Ковальський (44), Рокотянський (50), Юдін (66)

«Кремінь»: Оксененко, Ульянко, Кур’яков, Гонтар, Руднєв (Пилипенко 46), Молько, П’ятибрат, Курило, Горобець, Вівдич (Покась 46), Жданович (Кірєєв 46). Головний тренер: Ярослав Здирко

«Металург-2»: Москович (Омельяненко 85), Коваленко, Даглас, Івасюк (Самусєв 77), Завгородній, Кузьмович, Бадецький, Юдін, Златьєв, Рокотянський, Ковальський. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

Запоріжцям вдалося оформити швидкий гол. Після розіграшу кутового Станіслав Рокотянський віддав на свого тезку Бадецького, який опинився сам перед голкіпером і без проблем переграв Оксененка. Футболісти «Металурга-2» продовжували натиск. Рокотянський та Завгородній могли подвоювати перевагу. У середині тайму «Кремінь-2» відповів масованою атакою, після чого господарі знову віддали ініціативу. Черговий момент змарнував Рокотянський, а от Ковальський свій шанс використав. Георгію вдався класний удар з-за меж штрафного майданчика – 0:2.

Ще двічі команда В’ячеслава Тропіна відзначилася після перерви. Станіслав Рокотянський, який був дуже активним протягом всього матчу, реалізував пенальті. А пізніше після його ж удару на добиванні зіграв Микита Юдін. Це дебютний гол 17-річного вихованця школи «Металурга» на професійному рівні. Також відзначимо дебют ще одного молодого вихованця Костянтина Омельяненка, який вийшов на поле на останніх хвилинах, змінивши у воротах Анатолія Московича.

Запорізькі футболісти віддавалися протягом всієї гри, показали дійсно видовищний та результативний футбол, тому заслужено перемогли з рахунком 4:0. Цим результатом команда В’ячеслава Тропіна підсумувала дебютний сезон у Другій лізі. Гравці та тренерський штаб повертаються до Запоріжжя, де після відпустки розпочнуть підготовку вже до нового сезону в чемпіонаті Другої ліги.