Дивовижний старт сезону: запорізькі футболісти оформили вольову перемогу на виїзді проти резервістів «Кременя».

29.08.2023. Друга ліга. 4 тур. Стадіон «Кремінь-Арена ім. О. Бабаєва». МФК «Кремінь-2» – МФК «Металург» 1:2 (1:0)

Голи: Рокотянський (31) – Юдін (48), Ковальський (63)

«Кремінь-2»: Оксененко, Кур’яков, Сабієв, Дихтярук, Жданович (Заїченко 76), П’ятибрат, Рокотянський (Покась 41), Златьєв, Стецюк (Курило 76), Гонтар, Тилоха (Клепко 66). Головний тренер: Ярослав Здирко

«Металург-2»: Ніколаєнко, Івасюк (Нестеренко 89), Лапко, Костюченко (Шилов 70), Завгородній, Коваленко, Ковальський, Куракін, Юдін (Омельченко 89), Васильченко (Місанов 76), Близнюк. Головний тренер: Андрій Зубченко

Вилучення: Дихтярук (90+4)

Матч проти «Кременя-2» став черговим викликом для гравців молодіжного складу «Металурга». Особливо тих, хто приєднався до команди нещодавно. Зважаючи на результат та якість гри у другому таймі, можна зробити висновок, що гравці 2006-2007 року народження впоралися зі своїм завданням на всі 100%. Микита Юдін відзначився забитим м’ячем, а 16-річний Максим Омельченко, який його замінив, дебютував у Другій лізі так само як 16-річний Максим Місанов.

Героєм першого тайму став також запорізький гравець, але нині він представляє «Кремінь-2» – це Станіслав Рокотянський. Він був найактивнішим у складі господарів, відкривши рахунок після зразкової комбінації. Щоправда, після того як новачок «Кременя-2» покинув поле наприкінці першого тайму, кудись зникла й цікава атакувальна гра від господарів.

Цим чудово скористалися гравці «Металурга-2». Зі старту другої половини команда Андрія Зубченка увімкнулася по-справжньому. Розмова з тренерським штабом у перерві позитивно подіяла на молодих футболістів. Запоріжці спочатку зрівняли рахунок – на випередження класно зіграв Микита Юдін, а ще через 15 хвилин Георгій Ковальський встановив вольовий результат. Півзахисник «Металурга-2» технічно розібрався у завершальній фазі, розпочавши атаку через центр.

За рахунку 1:2 обидві команди мали шанси забивати ще. Найкращий момент у складі «Металурга-2» не реалізував Володимир Близнюк, який міг відзначитися у третьому матчі поспіль. Молода команда Андрія Зубченка втримала переможний результат та продовжує дивовижну серію на старті сезону. У наступному турі «Металург-2» зіграє на виїзді з представником Київщини «Чайкою».