Запорізька команда оформила найбільшу перемогу в сезоні, забивши супернику по 3 голи у кожному з таймів

6.11.2021. Друга ліга. 17 тур. Стадіон «Електрометалург». ФК «Нікополь» – МФК «Металург» 0:6 (0:3)

Голи: Крапивний (22), Могильний (29), Басов (31), Сидоров (54), Коваленко (72), Шалфєєв (84)

«Нікополь»: Зновенко, Заєць, Білоус, Кіреєв (Рогулін 58), Сорока, Соловйов, Рубчинський, Бутіч (Тяпкін 63), Гора (Фомін 63), Матвєєв, Гоменко (Бейер 74)

Головний тренер: Олександр Поклонський

«Металург»: Котляров, Сокол (Загоруйко 20), Піддубний, Басов, Воробєй, Крапивний, Шалфєєв, Чорний, Коваленко (Білоцерковець 76), Сидоров, Могильний (Борисенко 67)

Головний тренер: Володимир Микитін

У цьому сезоні вболівальники «Нікополя» нарешті отримали боєздатну команду, яка може конкурувати на рівні Другої ліги. Протягом першого кола підопічні Олександра Поклонського, більшість з яких є вихованцями академії СК «Дніпро-1», серйозно псували нерви багатьом командам чемпіонату. Знаючи непоступливість суперника на домашньому стадіоні, «Металург» відправився на виїзд з максимальною концентрацією, запоріжці і так втрачали очки у двох попередніх турах, тому всерйоз прагнули повернутися на переможний шлях.

У дебюті матчу команди обмінялися небезпечними моментами. Потім «Металургу» довелося провести ранню заміну – травмувався Богдан Сокол і замість нього вийшов Ігор Загоруйко. Тренерський штаб запорізької команди вгадав із гравцем, якого випустити на поле. Загоруйко взяв участь у двох голах команди в першому таймі і міг забивати сам. На 22-й хвилині Ігор перехопив м’яч у центрі поля, розпочавши гольову атаку. Євгеній Коваленко протягнув м’яч до штрафного майданчика, де Дмитро Крапивний знайшов можливість для удару – після рикошету шансів у Мирослава Зновенка не було – 0:1.

«Металург» одразу почав дотискати «пораненого» суперника. Через 5 хвилин Олексій Сидоров зачепився за м’яч поблизу штрафного, віддав на Загоруйка, а той екстра пасом знайшов Богдана Могильного. Форвард «відзначив» своє повернення футбольне поле чудовим голом – 0:2. Минуло ще 2 хвилини як «Металург» знову святкував. Після кутового Сергій Басов класно спіймав м’яч зльоту, просто не залишивши шансів голкіперу «Нікополя» – 0:3. «Металург» видав фантастичну 10-хвилинку, впродовж якої просто нокаутував суперника. Під завісу першого тайму міг відзначитися і сам Ігор Загоруйко, але з його ударом Зновенко впорався. На перерву запорізькі футболісти йшли з відчуттям виконаної справи.

У другому таймі «Металург» остаточно оформив розгром. Не міг не відзначитися у такому матчі кращий бомбардир команди Олексій Сидоров. Спочатку він небезпечно пробив головою, а потім успішно зіграв на добиванні після пострілу Єгора Шалфєєва. П’ятий гол записав на свій рахунок красенем-ударом Євгеній Коваленко. Підсумував найбільшу перемогу «Металурга» в сезоні шостим м’ячем Єгор Шалфєєв. Запорізька команда ефектно повернулася на переможний шлях у чемпіонаті. Наступний матч для підопічних Володимира Микитіна стане надзвичайно важливим. Вдома запоріжці прийматимуть конкурента ФК «Балкани» 13 листопада.