У матчі з конкурентом чемпіонату – «Кременем» запоріжці оформили вольовий результат впродовж п’яти хвилин

8.11.2019. Чемпіонат України. Перша Ліга. 17 тур. МФК «Металург» – МФК «Кремінь» 2:1 (0:1)

Голи: Олійник (65), Могильний (70) – Козьбан (11)

«Металург»: Петриченко, Кулинич, Мягков, Дяченко, Трояновський, Крапивний, Разуваєв, Загоруйко, Могильний, Бєлоусов, Черній
В. о. головного тренера: Олексій Годін

«Кремінь»: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Павлик, Скоблов, Воронченко, Удод, Кошман, Козьбан
Головний тренер: Володимир Прокопіненко

Перший тайм не виправдав очікувань запорізьких вболівальників. Господарі пропустили швидкий гол на 11-й хвилині. Дмитро Козьбан скористався позиційною помилкою захисників «Металурга» і переправив м’яч головою у ворота. Після швидкого голу гості віддали ініціативу запоріжцям, проте територіальна перевага не приносила бажаного результату. «Кремінь» захищався надійно. У першому таймі «Металургу» фактично нічого не вдалося створити біля чужих воріт. У перерві тренерський штаб вже готував заміни, які в майбутньому принесуть результат.

Проте друга половина розпочалася з обстрілу воріт Богдана Пертиченка. Буквально за кілька хвилин футболісти «Кременя» тричі влучили у поперечину. У потрібний момент запоріжцям пощастило і згодом настав час для камбеку. На 65-й хвилині Богдан Могильний влаштував рейд лівим флангом і віддав на дальню стійку точно на Дмитра Олійника – 1:1! Ще через 5 хвилин Костянтин Черній вирвався віч-на-віч з Орестом Будюком, але побачив паралельним курсом Могильного – Богдану просто залишалося влучити у порожні ворота. Так, 19-річний футболіст «Металурга» провів свій дебютний гол у Першій Лізі.

«Кремінь» намагався врятувати положення, однак запоріжці свого не віддали. Ця перемога дозволила опустити «Черкащину» на останнє місце і наблизитися до «Кременя» на відстань двох очок. Наступний матч у чемпіонаті «Металург» проведе на виїзді з «Інгульцем».