У контрольній грі команди обмінялися забитими м’ячами ще у стартові 20 хвилин, після чого голів не забивали

25.02.2023. Стадіон «Молодіжний парк», Дніпро ФК «Скорук» – МФК «Металург» 1:1 (1:1)

Голи: Цуркан (18) – Сидоров (15)

«Металург» (1 тайм): Байда, Польовий, Палюх, Басов, Сокол, Лапко, Сніжко, Сейтхалілов, Сад, Могильний, Сидоров.

«Металург» (2 тайм): Лавута, Лапко, Векляк, Страдс, Воробєй, Крапивний, Сейтхалілов, Шалфєєв, Сніжко, Близнюк, Сидоров.

Другим суперником запоріжців на зимових зборах став «Скорук», що так само виступає у Першій лізі. Команди провели по тайму різними складами з невеликим виключенням – у запоріжців більше ігрового часу отримали Сейтхалілов, Сніжко та Сидоров. Також відзначимо, що тренерський штаб «Металург» залучив на цей спаринг Володимира Близнюка.

Запорізькі футболісти зі старту були активнішими, двічі створивши хороші моменти. У першому Олексію Сидорову, який замикав простріл із лівого флангу, бракувало влучності, але з другої спроби кращий бомбардир «Металурга» потужним ударом із 11 метрів відкрив рахунок.

«Скоруку» швидко зрівняв рахунок. Цуркан переправив м’яч у нижній кут після прострілу від Шмигельського. Наприкінці першого тайму «Металург» міг знову повести у рахунку. Двічі у межах штрафного майданчика небезпечно пробивав Валерій Сад.

Другий тайм минув більше у рівній боротьбі з обопільними моментами біля обох воріт. У «Металурга» найяскравішим був ігровий відрізок, коли за 3 хвилини футболісти створили 3 моменти, проте голкіпер «Скорука» Антон Осадчук виручив. Підсумок товариського матчу – бойова нічия 1:1.