Домашній матч на «Славутич-Арені» з принциповим суперником завершився без забитих м’ячів

14.09.2020. Друга ліга. 2 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – ФК «Перемога» 0:0

«Металург»: Котляров, Воробєй, Бобров, Сарапій, Бєлоусов, Крапивний, Шалфєєв, Сачко, Олійник, Могильний, Сидоров Головний тренер: Володимир Микитін

«Перемога»: Варцаба, Пилипенко, Сидоренко, Ходуля, Дмитрієв, Разуваєв, Петров, Іванік, Павлюк, Сьомка, КорнєвГоловний тренер: Євген Яровенко

Цей поєдинок мав статус принципового одразу з декількох причин. По-перше, нинішній тренерський штаб «Перемоги» раніше працював з «Металургом», по-друге, команда з Дніпра серйозно підсилилася саме за рахунок колишніх футболістів і вихованців запорізького клубу. Завдання на сезон в обох колективах – найвищі, що гарантувало серйозний двобій на «Славутич-Арені».

Боротьби у маті вистачало, команди демонстрували бажання, однак не вистачило найголовнішого – результативних ударів. «Металург», який був змушений грати без травмованих Володимира Польового і Владислава Борисенка, володів територіальною перевагою та створив більше небезпечних моментів. У першому таймі найкращий шанс мав Дмитро Олійник, який влучив у стійку. Після перерви малюнок гри особливо не змінився. Запоріжці грали першим номером, суперник діяв на контратаках. У підсумку, команди не зуміли виявити сильнішого. Нічия – 0:0.

Наступний матч МФК «Металург» проведе найближчого четверга на «Славутич-Арені». У матчі 1/32 фіналу Кубка України запоріжці прийматимуть «Гірник-Спорт». Гра розпочнеться о 18:00.