У Першій та Другій лігах стартував новий сезон, а спільно з ним – унікальна можливість для українських вболівальників насолоджуватися якісним футбольним контентом безкоштовно на YouTube-майданчику ПФЛ.

Ми вдячні нашим відданим уболівальникам «Металурга». Ваша підтримка сприяє підвищенню іміджу клубу на всеукраїнському рівні, а цифри переглядів на YouTube-каналі ПФЛ досягли рекордних показників.

«Металург» став одним із найефективніших клубів у минулому сезоні. Трансляції за участю нашої команди залучали сотні тисяч глядачів: так, найбільшу аудиторію на YouTube-каналі ПФЛ зібрав матч між «Металургом» та «Вересом» – 188 190 ПЕРЕГЛЯДІВ. Другий найкращий показник за популярністю теж належить поєдинку, де грала наша команда: ФК «Полісся» – МФК «Металург» – 92 327 ПЕРЕГЛЯДІВ.

Загалом, аудиторія матчів МФК «Металург» у сезоні 2022/23 склала понад 530 000 переглядів.

З новим сезоном інтерес до змагань ПФЛ зростає. Більше 500 000 українців подивилися стартовий тур у Першій лізі, а матч «Металурга» з «Кременем» набрав понад 32 000 переглядів, увійшовши до топ-5 найбільш популярних трансляцій.

Дякуємо за вашу вірність та підтримку нашої команди. Підписуйтесь на YouTube-канал ПФЛ та YouTube-канал MFC Metalurg, щоб бути в курсі всіх футбольних подій!