Щільний графік запоріжців призвів до невдалого результату в грі проти одного з претендентів на вихід до Прем’єр-ліги

29.07.2020. Чемпіонат України. Перша ліга. 27 тур. Стадіон «Авангард» (Луцьк). ФК «Волинь – МФК «Металург» 5:0 (2:0)

Голи: Кожанов (11, 47 з пен.), Чачуа (27), Сад (74), Кобзар (85)

Волинь: Леванідов, Мартинюк (Цюпа 84), Приндета, Сімінін (Сасовський 81), Конкольняк, Сад, Рябов (Хагназарі 63), Кожанов, Климець (Норенков 59), Чачуа, Куліш (Кобзар 75)

Головний тренер: Андрій Тлумак

Металург: Леонідов, Бєлоусов, Сарапій, Сухар, Трояновський, Шалфєєв, Крапивний (Кравченко 77), Разуваєв (Сачко 58), Шевчук (Могильний 46), Лихобабенко (Сухіна 46), Черній (Сидоров 65)

Головний тренер: Олексій Годін

Попередження: Рябов, Норенков – Сухар, Крапивний, Бєлоусов

Зважаючи на той факт, що «Металург» проводив четвертий матч за десять днів, тренерський штаб запоріжців вдався до ротації: місце у стартовому складі вперше після поновлення чемпіонату отримали воротар Владислав Леонідов і лівий півзахисник В’ячеслав Шевчук, на вістрі атаки зі старту з’явився Костянтин Черній.

«Волинь» продемонструвала відмінну реалізацію у першому таймі. Дебютний удар по воротах став гольовим. Його завдав на 11-й хвилині Денис Кожанов, якому асистував Станіслав Куліш. Призвичаївшись до гри суперника, «Металургу» вдалося заволодіти ініціативою у середині тайму, що призвело до серії небезпечних стандартів. Однак «хрестоносці» обірвали старання гостей другим голом. Зі штрафного дивовижний удар вдався Амбросію Чачуа. Йшла 27 хвилина, а «Волинь» уже мала відповідний запас впевненості.

Відквитати один м’яч міг Едуард Сарапій. Капітан «Металурга» повернувся після дискваліфікації і був дуже активним під час стандартів. На жаль, удару головою з близької відстані все ж забракло влучності. Володіючи необхідною перевагою, «Волинь» утримувала потрібний результат до завершення тайму, хоча Станіслав Куліш міг засмутити запоріжців прямо перед свистком на перерву.

Другий тайм розпочався з пенальті у ворота «Металурга». Необачна гра рукою Тимофія Сухара у власному штрафному допомогла Денису Кожанову забити 17-й м’яч у чемпіонаті. Поступаючись 0:3, «Металургу» нічого не залишалося як йти вперед та спробувати забити хоча б гол престижу. Двічі загрожував воротам Владислава Леванідова Денис Бєлоусов, але ні удар здалеку, ні вихід віч-на-віч результату не принесли. Натомість «Волинь» забила вчетверте. Своє «побачення» з Леонідовим увінчав успіхом Валерій Сад. Крапку в матчі і остаточний рахунок 5:0 встановив 18-річний Богдан Кобзар.

«Металургу» знову відпочивати довго не доведеться. Уже в суботу, 1 серпня, на запоріжців чекає перенесений матч 24 туру з «Гірником-Спорт». Початок гри на «Славутич-Арені» о 19:00.