Команда Володимира Микитіна розгромила «Кремінь» на виїзді та наблизилася до своєї мети – завершити першу частину сезону в ТОП-4

16.11.2022. VBET UA Перша ліга. 8 тур. Стадіон «Кремінь-Арена». ФК «Кремінь» – МФК «Металург» 0:4 (0:2)

Голи: Дворовенко (4), Шалфєєв (14), Могильний (46, 54)

«Кремінь»: Єрмолов, Агапов, Сидоренко, Аркуша, Азізов (Лісняк 66), Матвєєв, Панчишин (Бондар 46), Галоян (Савіцький 46), Галата (П’ятибрат 84), Фальковський (Молько 66), Вівдич. Головний тренер: Роман Локтіонов

«Металург»: Байда, Басов, Сокол, Палюх, Піддубний, Дворовенко (Польовий 65), Воробєй (Борисенко 65), Шалфєєв (Лапко 85), Сніжко, Могильний (Білоцерковець 75), Сидоров (Кіча 75). Головний тренер: Володимир Микитін

Дуже переконлива гра гостей першим номером стала сюрпризом для «Кременя». Футболісти «Металурга» буквально з перших секунд взяли м’яч під свій контроль, а на 4-й хвилині вже святкували успіх. Богдан Сокол з ауту далеко вкинув у чужий штрафний майданчик, де після рикошету першим на підбиранні був Владислав Дворовенко. Ефектний удар зльоту точнісінько під стійку – 0:1!

Забивши швидкий гол, підопічні Володимира Микитіна не зупинилися, а продовжували грати активно, пресингувати та незабаром досягли успіху ще раз. Богдан Могильний виборов м’яч у центрі поля, покотив на хід Олексію Сидорову, той, дочекавшись вбігання Єгора Шалфєєва, віддав йому на порожні ворота – 0:2.

«Кремінь» почав приходити до тями ближче до середини тайму. Команда Романа Локтіонова видала серію кутових і стандартів, загалом провівши доволі активну 10-хвилинку. У свою чергу «Металург» при нагоді відповідав. Наприкінці тайму Богдан Могильний запресингував Данила Єрмолова, обікрав голкіпера та міг підсумувати першу половину розгромним результатом. Але притримав інтригу на другий тайм…

Виправився форвард запоріжців дуже швидко. «Металургу» знадобилося всього 26 секунд, щоб відібрати м’яч у центрі та довести його до Могильного. Спрацювала зв’язка Сидоров-Могильний. Перший записав на свій рахунок асист, другий – забитий м’яч. Зовсім кепськими стали справи «Кременя» після четвертого пропущеного голу. Відзначився знову Могильний, а господарі виглядали вкрай деморалізованими. Підсумок – неймовірно важлива перемога для «Металурга», яка дозволила обійти у турнірній таблиці «Кремінь» та повернути собі третє місце.

Також відзначимо, що це п’ятий матч запорізького клубу без поразок, друга перемога поспіль та третя гра на «нуль» у виконанні «Металурга». З чим і вітаємо усіх уболівальників!