Вболівальники «Славутич-Арени» стали свідками яскравої перемоги запорізької команди

17.09.2021. Друга ліга. 9 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – ФК «Суми» 5:0 (4:0)

Голи: Сидоров (6, 22), Шалфєєв (30), Загальський (38), Коваленко (60)

«Металург»: Котляров, Сокол, Остапенко, Басов, Польовий (Сидоренко 68), Піддубний, Загальський (Лапко 68), Шалфєєв (Ковальський 80), Загоруйко, Сидоров (Могильний 62), Коваленко (Білоцерковець 62)

Головний тренер: Володимир Микитін

«Суми»: Захарчук, Мороз, Курдас, Мілєсін (Ковалевський 34), Галета, Зінов’єв, Маркевич, Ченакал (Гриппа 57), Асєєв (Коверник 57), Глоба, Пилипенко.

Головний тренер: Валерій Куценко

Вилучення: Євгеній Мороз (38)

Перед початком домашнього матчу Єгор Шалфєєв отримав нагороду кращого гравця серпня «Партнер Хаус» за версією вболівальників. Ця нагорода ще більше мотивувала і самого футболіста, і всю команду для гри перед рідними вболівальниками. Приємно відзначити, що сьогодні на трибунах «Славутич-Арени» були присутні більше чотирьох тисяч глядачів. Вони точно не пожалували, адже стали свідками яскравої результативної перемоги улюбленої команди.

Матч «Металурга» із «Сумами» нагадував класичне протистояння лідера з аутсайдером. Запорізькі футболісти одразу заволоділи ініціативою і швидко втілили її у забиті м’ячі. Олексій Сидоров станом на 22 хвилину мав у своєму активі дубль. Відмінна реалізація дозволила молодому нападнику зміцнити бомбардирські позиції і вийте на друге місце у списку кращих снайперів чемпіонату із шістьма голами.

Згодом із передачі Олексія Сидорова відзначився Єгор Шалфєєв. А деморалізував гостей четвертий гол та ще й вилучення капітана. Ігор Загальський відмінно реалізував 11-метровий удар, встановивши рахунок першої половини – 4:0.

Після перерви «Суми» не допустили тотального розгрому. Євгеній Коваленко забив п’ятий гол у ворота суперника, а от Богдан Могильний та Єгор Шалфєєв свої шанси не використали. Тим не менш, «Металург» і без того здобув переконливу перемогу – 5:0. За тиждень на команду Володимира Микитіна чекає поєдинок із конкурентом чемпіонату «Перемогою» у Дніпрі.