У домашньому матчі запорізька команда впевнено розібралася з новокаховським клубом

10.10.2020. Чемпіонат України. Друга ліга. 6 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – ФК «Енергія» 4:0 (2:0)

Голи: Коваленко (33,53), Могильний (41), Олійник (88)

«Металург»: Котляров, Воробєй, Бобров, Сарапій, Бєлоусов, Крапивний, Польовий, Шплфєєв, Підлпенець, Могильний, Коваленко.

Головний тренер: Володимир Микитін

«Енергія»: Дворник, Кірієнко, Заїка, Шевченко, Шовковий, Данковський, Гавриленко, Богданов, Доля, Россохатий, Студенко.

Головний тренер: Олег Федорчук

Попередження: Крапивний, Бєлоусов, Сарапій – Шевченко, Андрощук

Конкуренти в турнірній таблиці виявилися не конкурентами на футбольному полі. «Енергію», яка нашуміла в минулому турі завдяки перемозі 4:0 над «Балканами», в Запоріжжі чекав абсолютно протилежний результат. Своєю якісною і впевненою грою «Металург» не дав супернику навіть помріяти про набрані очки… Зі старту запоріжці почали працювати на результат. Хоч швидкий гол і оминув гостей, проте подальший натиск призвів до повної капітуляції. На 33-й хвилині Євгеній Коваленко відзначився дебютним голом за «Металург», на 41-й Богдан Могильний оформив четвертий м’яч у поточному сезоні. Успішний перший тайм ще не гарантував перемоги, однак став непоганим плацдармом для другого поспіль розгрому.

Так і сталося у другій половині. Євгеній Ковлаенко із передачі Богдана Могильного оформив дубль, а крапку у зустрічі ударом головою поставив Дмитро Олійник. 4:0 – більш ніж впевнена перемога запорізького клубу. «Металург» вийшов на друге місце в чемпіонаті і провів п’ятий із шести матчів «на нуль». У наступному турі 18 жовтня команда Володимира Микитіна зіграє на виїзді з «Балканами».