Сьогодні запорізька команда провела черговий спаринг у межах підготовки до нового сезону. СК «Полтава» – це майбутній суперник МФК «Металург» у Першій лізі. Завдяки голам Олексія Сидорова, Володимира Білоцерковця та Максима Страдса запорізькі футболісти здобули перемогу з рахунком 3:1.

30.07.2021. Товариська гра. СК «Полтава» – МФК «Металург» 1:3

1 тайм: Байда, Польовий, Векляк, Піддубний, Воробей, Крапивний, Шалфєєв, ГНП, Кіча, Сидоров, Могильний

2 тайм: Байда (Ніколаєнко 60) , Сокол, Векляк (Піддубний 60), Палюх, Страдс, Крапивний (Шалфєєв 60), Кузьмович, Лапко, Борисенко, Могильний (Сидоров 60) Білоцерковець

Володимир Микитін, головний тренер МФК «Металург»

– У першу чергу раді перемозі. Кожна перемога робить нас сильнішими. Розуміємо, що на правильному шляху. Претензій до хлопців взагалі ніяких – дорога була важкою, але вони робили на футбольному полі те, що й мали робити. У першому таймі високо пресингували, хоча фізично повністю ще не готові. Суперник непогано виходив із захисту, але ми впорались та стримали їхніх нападників. З того, що хотілося б побачити – не ще не так впевнено граємо першим номером під час контролю м’яча, коли починаємо атаки. Поки що не вистачає позиційних атак на чужій половині поля. Пресингували, відбирали, атакували, але в якихось моментах втрачали м’яч і доводилось бігти назад. Все одно з кожним матчем ми додаємо. Тепер дамо гравцям 3 дні вихідних, після цього розпочнеться трохи інша робота – більше на витривалість, будемо відпрацьовувати ті моменти, які треба переносити на гру – високий пресинг, стандарти і таке інше. Чекаємо рішення федерації, коли остаточно нам скажуть про дату першого туру чемпіонату.