«Металург» подарував перемогу своїм вболівальникам!

На домашньому стадіоні запоріжці здобули необхідний результат у матчі з «Реал Фармою»

19.03.2021. Друга ліга. 13 тур. «Славутич-Арена» (Запоріжжя).

МФК «Металург – ФК «Реал Фарма» 3:1 (2:0)

Голи: Борисенко (37), Сидоров (45), Шалфєєв (53) – Гранчар (68)

«Металург»: Котляров, Воробєй, Сарапій, Басов, Польовий, Крапивний, Загальський (Чорний 62), Шалфєєв (Загоруйко 74), Борисенко (Олійник 72), Сидоров (Верхоланцев 62), Коваленко.

Головний тренер: Володимир Микитін

«Реал Фарма»: Стародубець, Фролов (Малицький (56), Онуфрак, Абузраа, Попов (Кошкін 89), Фабер, Колесников, А. Лиховидов (Гранчар 50), Онуфрак, Смароков (Михайліченко 55), Федоров (М. Лиховидов 90+1).

Головний тренер: Артем Рязанцев

Футболісти «Металурга» не мали права втрачати очки у грі з «Реал Фармою», яка не претендує на вищі місця в чемпіонаті. Тим більше, що запоріжці проводили поєдинок перед рідними вболівальниками. На радість місцевої публіки господарі повністю домінували у першому таймі, хоча справа до забитих м’ячів дійшла лише наприкінці першої половини.

В обох гольових епізодах взяв участь фланговий захисник «Металурга» Максим Воробєй. Спершу він прострілив на дальню стійку, де головою пробив Євгеній Коваленко, а на добиванні зіграв Владислав Борисенко. Прямо перед перервою «Металург» провів другу гольову атаку – Воробєй виконав подачу на ближню стійку, де Олексій Сидоров в один дотик переправив м’яч в сітку. Рахунок 2:0 повністю відповідав перебігу події на футбольному полі.

Другий тайм запорізькі футболісти провели не так переконливо. Можливо, «металургівців» розслабив третій забитий м’яч. У дебюті другої половини Єгор Шалфєєв завершив прекрасну комбінацію господарів, у якій взяли участь Польовий і Коваленко. За рахунку 3:0 запоріжці дещо заспокоїлися, за що прийшла розплата на 68-й хвилині. Вадим Гранчар, який вийшов на заміну, з близької відстані розстріляв Ярослава Котлярова після подачі з флангу. «Реал Фарма» могла максимально загострити інтригу, якби Павло Малицький влучив у порожні ворота з кількох метрів. А так «Металург» спокійно завершив домашню гру на свою користь – 3:1.

Наступний матч запорізького клубу за календарем має відбутися 24 березня проти «Черкащини», але ця гра під питанням. Потім 28 березня «Металург» вдома зіграє «Нікополем».