«Металург»: Котляров, Сухіна, Сарапій, Бєлоусов, Кравченко (Сухар 53), Шалфєєв, Трояновський, Разуваєв (Крапивний 46), Лихобабенко (Сачко 83), Могильний (Шевчук 46), Черній (Сидоров 46)

Головний тренер: Олексій Годін

«Прикарпаття»: Новак, Борисевич, Бочкур, Француз, Сікач, Вацеба, Геник, Воробчак (Дитко 62), Семотюк (Кузьмин 46), Сондей, Барчук (Цюцюра 74)

Головний Володимир Ковалюк

Попередження: Разуваєв, Кравченко, Лихобабенко – Семотюк, Барчук, Борисевич, Вацеба

Перемога в попередньому турі над «Гірником-Спорт» безумовно відібрала багато сил у запорізької команди, але календар чемпіонату готував попереду мабуть найскладніше випробування. Наступний матч «Металурга» був дуже важливий з турнірної точки зору і проводити його довелося уже через добу. На прохання клубу – перенести гру хоча б на один день – ПФЛ відповіло відмовою, тому запоріжці мусили проявити неабиякий характер задля досягнення позитивного результату в протистоянні з мотивованим «Прикарпаттям». Гості програли чотири матчі поспіль, тому до Запоріжжя команда Володимира Ковалюка прибула ізчітким завданням – зупинити стрімке падіння вниз по турнірній таблиці.

Івано-Франківські футболісти заволоділи перевагою з перших хвилин. Стартовий натиск «Металург» витримав, але й надалі довелося у більшій мірі захищатися. Поодинокі шанси вибігти в контратаку нарешті принесли результат на 29-й хвилині, коли Дмитро Лихобабенко знайшов передачею Єгора Шалфєєва, а той без шансів для голкіпера відправив м’яч у сітку – 1:0!

Пропущений гол ще більше підбурив «Прикарпаття» до атакувальних дій і команда з Івано-Франківська невтомно продовжувала тероризувати захист запоріжців. У потрібний момент виручав Ярослав Котляров та й захист «Металург» у цей день працював майже без збоїв. До перерви мінімальне лідерство вдалося стримати.

Заміни «Металурга» в перерві – зрозуміла реакція тренерського штабу команди, яка проводить другий матч з інтервалом в одну добу і шостий за 16 днів. Цього разу Олексій Годін випустив на другий тайм одразу трьох свіжих гравців. Своє головне завдання – захищатися команда виконувала. Але й ставка на забитий гол у контратаці ніяк не могла спрацювати. Таким чином інтрига тривала до заключних хвилин, де «Металург» зумів утримати необхідну перемогу, що зуміла наблизити команду до рятівної 14-ї позиції на два очки – і до «Прикарпаття» на відстань трьох. На відміну від конкурентів, у «Металурга» залишається гра в запасі з одним із найбільш мотивованих клубів Першої ліги – «Рухом», а далі за календарем поєдинок у Миколаєві з однойменним футбольним клубом 7 серпня в п’ятницю. Нарешті команда отримає кілька днів хоча б для повноцінних тренувань, після чого 6 серпня вирушає на черговий бій.