31.03.2024. Перша ліга, група «Вибування», 2 тур. ФК «Металіст» – МФК «Металург» 4:1 (1:1)

Голи: Ісаєнко (12), Дігтярь (61), Рязанцев (63), Луців (90+2, з пен.) – Костюченко (22)

«Металіст»: Рибак, Бусько, Гомес, Приходько (Абрамов 84), Дігтярь, Підручний, Багачанський (Горенко 84), Тепляков (Синчук 46), Рязанцев (Цвіренко 77), Ісаєнко (Кайдалов 77), Луців.

Головний тренер: Андрій Аніщенко

«Металург»: Ніколаєнко, Ішимський (Юдін 46), Костюченко, Страдс, Куралех (Івасюк 46), Хуссін, Ковальський (Омельченко 64), Місанов, Васильченко, Близнюк, Шейн (Кадук 71).

В. о. головного тренера: Антон Гай

«Металіст» мав перевагу протягом усього матчу. На 12-й хвилині Євгеній Ісаєнко відкрив рахунок після помилки «Металурга» в захисті. Проте вже через 10 хвилин Дмитро Костюченко вдало підключився на стандарт, встановивши 1:1. Остаточно втілити ігрову перевагу харківʼяни зуміли у другому таймі. Дебютний гол у складі «Металіста» провів 16-річний Кирило Дігтярь, згодом Євгеній Рязанцев реалізував вихід віч-на-віч, а у компенсований час Петро Луців поставив крапку, забивши з пенальті.

У наступному турі «Металург» прийматиме тернопільську «Ниву». Матч відбудеться 7 квітня і розпочнеться о 13:30.