Команда з Липової Долини оформила перемогу у компенсований час і заслужено підвищується в класі

20.08.2020. Плей-офф за місце у Першій лізі. Друга гра. Стадіон «Ювілейний» (Суми). ФК «Альянс» – МФК «Металург» 1:0 (0:0)

Гол: Осадчий (90+2)

Альянс: Важинський, Медведєв, Пікуль, Пісний, Рогозинський, Лебеденко (Лучик 58), Піднебенной (С Шарай 63), Ярошенко, Агапов (Сидоренко 53), В.Шарай (Осадчий 88), Загинайлов (Єсип 66)

Головний тренер: Юрій Ярошенко

Металург: Котляров, Кулинич, Бобров, Кравченко (Сухар 44), Бєлоусов, Крапивний, Скоблов, Олійник (Лихобабенко 57), Сачко (Разуваєв 78), Могильний (Трояновський 68), Черній (Шалфєєв 73)

Головний тренер: Олексій Годін

Повторний матч з «Альянсом» пропускав через травму Едуард Сарапій, тому з капітанською пов’язкою «Металург» виводив Дмитро Скоблов. Саме стандарти й передачі за участю Скоблова приносили найбільше гостроти біля воріт Ярослава Важинського у першій половині. На 22-й хвилині Владислав Бобров забив із положення поза грою, а на 37-й після пасу від капітана Юрій Сачко опинився на газоні – рефері Микола Балакін трактував епізод як порушення правил з боку футболіста «Металурга». В атаці «Альянс» виглядав цікавіше. Господарі змарнували кілька стовідсоткових нагод, зокрема, Микола Агапов та Сергій Загинайлов відверто «пробачили» гостей із Запоріжжя. Удар останнього з кількох метрів дивовижним чином парирував Ярослав Котляров. За нічийного рахунку та ігрової переваги «Альянса» команди відправились на відпочинок.

Після перерви «Металург» почав грати активніше. Команді Олексія Годіна дуже був потрібен забитий м’яч. Однак рейди Богдана Могильного, момент Шалфєєва і удар в поперечину Юрія Сачка не давали бажаного результату. «Альянс» усередині тайму свідомо віддав ініціативу запоріжцям та індивідуальної майстерності гравцям відверто бракувало. Вже у компенсований час додатковий привід для святкувань команді з Липової Долини приніс Ян Осадчий, який вийшов на заміну і забив переможний гол. 3:0 за сумою двох протистоянь, «Альянс» – повноправний учасник Першої ліги в сезоні 2020/2021.

«Металургу» – дякуємо за сезон, який був сповнений багатьох емоцій, починаючи від першого туру з «Оболонню-Бровар» до останнього матчу плей-офф з «Альянсом». Запорізька команда пройшла ще один етап свого становлення, щоб у новому сезоні виправити всі помилки і стати сильнішою.