У межах підготовки до весняної частини сезону команда Володимира Микитіна зустрілася на виїзді зі «Скоруком».

? 1 тайм: Котляров, Векляк, Палюх, Польовий, Сокол, Шалфєєв, Крапивний, Загальский, Могильний, Коваленко, Сидоров.

? У першій половині зустрічі футболісти обох команд подарували глядачам чимало видовищних моментів. На 14-й хвилині чудовий удар з лівої вдався нападнику «Металурга» Євгенію Коваленку. Постріл з меж штрафної був такої сили, що у голкіпера «Скорука» не залишалося жодних шансів. Суперник швидко відповів своїм голом. Помилку захисників максимально ефективно використав досвідчений Олександр Мішуренко. До кінця першого тайму господарі повели в рахунку. Далися взнаки погодні умови. Поривчастий вітер завадив Ярославу Котлярову впоратися із м’ячем після прямої подачі з кутового – 2:1.

? 2 тайм: Байда, Сидоренко, Піддубний, Остапенко, Сокол (Страдс), Крапивний (Лапко), Чорний, Загоруйко, Шалфєєв (Ковальський), Білоцерковець, Сидоров.

? На другий тайм тренерський штаб, як і очікувалося, випустив інший склад. Команди голів не забивали, та й моментів створили відверто не багато. Після двох переможних матчів зимового збору «Металург» вперше поступився. Далі на команду Володимира Микитіна чекає чергова контрольна гра 15 лютого з «ВПК-Агро».